Αγαπημένοι σουπερ ήρωες!

ΚΟΜΙΟΥΝΙΤΙ ΜΑΝΑΤΖΕΡ

Βλέπεις αυτό και το μόνο που σκέφτεσαι είναι τι δυνάμεις θα ήθελες να έχεις; Δικός μας είσαι! Γίνε ξανά  παιδί και πες μας ποιος σουπερ ήρωας θα ήθελες να είσαι! Πολύ χαρούμενο emoji

com.jpg

15 Σχόλια
ΕΜΠΕΙΡΟΣ

Χαχαχα 😂👇 zina.jpg

ΝΤΟΚΤΟΡ

βρήκα στο δωματιο μιας φίλης μου κρυμμένα μια μάσκα μια στολή ένα μαστίγιο και χειροπέδες.

άραγε η φίλη μου είναι σούπερ ήρωας;;;;.imagesX4YMUORL.jpg

ΕΜΠΕΙΡΟΣ

Owlette γιατι ειναι αθώα και κυρίως ειναι η αγαπημένη της μικρής μου. IMG_20191108_151903_179.jpg

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

68423078-portgas-d-ace-wallpapers.jpg

Αυτον εδώ.

Δεν μ πολύ αρέσουν ήρωες από Μάρβελ και DC οπότε ορίστε ένας ήρωας από το one piece (είναι ανιμε)

ΛΕΚΤΟΡΑΣ

12-32-22-large.jpg

ΛΕΚΤΟΡΑΣ
ΛΕΚΤΟΡΑΣ

Lady bag κυριως λογω της μικρης μου...

ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ
ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ

καλά είδα την ζήνα που ανέβασε η @Maria22 και θυμήθηκα πως ακόμα παιζονται αυτα τα επεισοδια. μη ξεχνάμε παιδιά και τον ηρακλή και power rangers και σειλορ μουν. δε ξέρω τώρα αυτοι θεωρούνται σουπερ ηρωες;

ΕΜΠΕΙΡΟΣ

@Sol καλημερα με αυτα μεγαλωσαμε 🙂 

Δεν ξερω για εμας ηταν super ηρωες 😍😅 θυμαμαι που παιζαμε με τα παιδια της γειτονιας την Ζηνα Τον Ηρακλη ωραια χρονια ηταν τοτε 🙂

ΛΕΚΤΟΡΑΣ

prd_show_ΦΑΝΤΟΜ ΝΤΑΚ ΑΡΧΗ ΜΥΘΟΥ.jpg

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Η Χαϊντι Το κορίτσι των Άλπεων! 

ΕΜΠΕΙΡΟΣ

Σούπερ ηρωας μπορει να είναι και ο τροχονόμος, πυροσβέστης. Και οι ηρρωες της μαρβελ να μην τα αγγίζουν. Συμφωνώ απολυτα με Μαρία. Τα ματια των παιδιων τα βλεπουν ολα αλλιώς. 

Ανώνυμος
Δεν εφαρμόζεται
ΠΟΠΑΥ
ΕΜΠΕΙΡΟΣ

20200114_153006.jpg

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

ο καλύτερος μου ευατός , την ώρα που με παίρνουν τηλέφωνο πχ ενώ κοιμάμαι  ^_^

ΕΜΠΕΙΡΟΣ

Δεν το ειχα με τους σουπερ ηρωες ποτε ομως γελαω με την κόρη μου που οποιον βλεπει θέλει να του μοιασει.Προσπαθω να την κανω να "προσγειωθει" στην πραγματικοτητα ομως δυστυχως δεν τα καταφέρνω.Βλεπετε η φαντασία των παιδιων καλπαζει,οργιαζει κ πετάει ψηλα.Περα απο την πλακα αυτο οσο κ να μην αρεσει σε καποιους απο εμας ειναι πολυ καλο κ υγιες γιαυτα γιατι ετσι οξύνουν το μυαλο κ την σκεψη.

Η κορη μου λοιπον εχει κολλησει με την Λειντι μπακ κοινως Μιρακιλους κ γενικα οτι σχετιζεται με αυτην.