Αγαπημένο ριάλιτι!

ΚΟΜΙΟΥΝΙΤΙ ΜΑΝΑΤΖΕΡ

Εμείς λέμε ριάλιτι και εσύ τρέχεις στην τηλεόραση να μην χάσεις ούτε στιγμή;! Δικός μας είσαι.

Για να δούμε αν ταιριάζουν και τα γούστα μας. Γράψε μας το νούμερο ένα σου ριάλιτι χωρίς ντροπές και αναστολές! Emoji που βγάζει τη γλώσσα

Page-post_reality.jpg

26 Σχόλια
ΕΜΠΕΙΡΟΣ

Δεν βλέπω απολύτως κανένα !! τα θεωρώ προσωπικά την φτηνή λύση για να έχουν τα κανάλια ακροαματικότητα. Και μεγάλο μου παράπονο όταν στον παιδικό σταθμό ζητάνε στο παιδί μου να πει ποιον υποστηρίζει. δηλαδή τιμωρείται όποιος δεν ακολουθεί την μόδα από την κούνια του... και το κακό είναι ότι τρολάρονται και κοροϊδεύονται συνάνθρωποί μας και στιμαγτίζοναι που ίσως  δεν είναι ταλαντούχοι... Ελπίζω αλλά δεν πιστεύω να πιστεύω να κοπεί αυτή η μόδα...

ΛΕΚΤΟΡΑΣ Sol
ΛΕΚΤΟΡΑΣ

μαστερσεφ βλεπω γιατι μου αρέσει το μαγείρεμα. τα άλλα είναι σκουπίδια. εκτός απ αυτά που πάνε για τραγουδιστές που εκεί τους βοηθάνε πολυ

ΕΜΠΕΙΡΟΣ

ριάλιτι;

τι είναι αυτό; ας μου πει κάποιος;

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

GNTM,,,,

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Master sef

Maresi

ΕΜΠΕΙΡΟΣ

Δεν ξερω μου φενονται λιγο στημενα τα ριαλιτι😏

Προτιμω ταξιοδιοτικες εκπομπες να βλεπω η αγαπημενη μου ειναι το 

Happy Traveller στο σκαι 💜💜😍

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Sou aresei o eutuxis san parousiastis? ☺ @Maria22 

ΕΜΠΕΙΡΟΣ

Ναι καλε....!!! Μια χαρα ειναι σαν παρουσιαστης.

Χαχα αμα ειχε αλλον παρουσιαστη δεν θα ειχε ουσια!!

Τον εχουμε μαθει σε ταξιδιωτικες εκπομπες τον Ευτυχη🙂 χαχα δεν εχω χασει επεισοδιο.

Τα λεει ωραια και παντα τραβανε ωραια πλανα στην εκπομπη του. 

Εσενα σου αρεσει η εκπομπη;

ΛΕΚΤΟΡΑΣ

Master sef

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Den einai tou goustou mou tetiou idos ekpobes den maresoun 😁 :/ 

ΕΜΠΕΙΡΟΣ

Ενταξει, γουστα ειναι αυτα..!!

Κανεις δεν ειναι τελειος 😂😂😂

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

@Maria22 mathe na diavazis re kopelia rialiti lei oxi ekpobi 😑😂

Gntm maresi emena

ΕΜΠΕΙΡΟΣ

ξερω να διαβαζω 😉😂😂 απλα λεω οτι τα ριαλιτι μου φενονται στημενα 

Και ειπα απλα οτι μου αρεσουν οι ταξιδιωτικες εκπομπες.. 😂😂

Μην μπερδευεσαι😅😅 την γνωμη μου ειπα

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Xaxaxa vlepw wraia pragmata sto gntm 🤣 Emoji που βγάζει τη γλώσσα xaneis @Maria22 

ΕΜΠΕΙΡΟΣ

😂😂😂🙈🙈🙈 

ΕΜΠΕΙΡΟΣ

Αγαπώ αυτην την παρεαγιατο βρίσκω ανθρωπους και σκεφτονται σαν εμένα. Το μαρακι εχει δίκιο.. Και ο ευτυχής ειναι ειδοε ριαλιτι.. Το πιο υγιές. Καλο σκ σε ολη την ομάδα 

ΕΜΠΕΙΡΟΣ

Παντως αν κανετε τεστ για να γίνετε χορηγος σε καποιο ριαλιτι θα σας αγαπαμε πιο πολυ και φανατικά αν δώσετε τα μισα απο αυτα τα λεφτά στο μικρο Παναγιώτη.... 

ΕΜΠΕΙΡΟΣ
Μακαρι να μπορουσα να βοηθησω και εγω ομως δεν μπορω και στεναχωριεμαι😔😓 @margaritad αν θες κοιτα αληθειες με την Ζηνα το χθεσινο επεισοδιο το 2 θεμα😓
ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

@Maria22 ωραιο το happy traveller to ειδες σημερα; Χαρούμενο emoji

Εμενα μου αρεσει το gntm 

ΕΜΠΕΙΡΟΣ

Δυστυχως οχι 😔😔 με επιασε ενας πονος στο στηθος και ετρεχα απο το αγχος ειναι

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Giati kopela mou exei na kanei me auto poy anevases 

To ειδα το θεμα το deutero kai emeina afwni kopela mou

Kane kouragio tha vrethei to paidaki sou 

ΕΜΠΕΙΡΟΣ

Ναι κοπελα μου ασε..

Εχασα το παιδι μου, μου ειπαν πως πεθανε με εβαλαν να υπογραψω χαρτια και δεν μας το εδειξαν δεν το βρισκουμε πουθενα 

Ειπαν πως το εχουν στο νοσοκομειο 42 μερες και οταν το ζητησαμε με αιτηση το εξαφανισαν.

Απο ολα αυτα εχουμε γινει ρακκος

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Kane kouragio 

Tha matheis tin alitheia prepi na eisai ΔΥΝΑΤΗ

ΕΜΠΕΙΡΟΣ

Σε ευχαριστω πολυ 

Μακαρι 

ΕΜΠΕΙΡΟΣ

Αχ ρε καρδια μου... @Maria22 @Μαράκι μου θελω το ονομα που θα εδινες στο παιδακι..  Θα κανω 40 λειτουργό για τα Χριστούγεννα.. Για δικους μου λογους.. Να βαλω κ εσας μέσα.. Θα κάνει η Παναγία το θαύμα της... 

ΕΜΠΕΙΡΟΣ

Σε ευχαριστω πολυ να εισαι καλα Πετρινα θα την εβγαζα την μπουμου μου 

Αναψε και εσυ ενα κερακι στην παναγια και στον αγιο Φανουριο  να το βρουμε που ειναι να μαθουμε αν ζει αν το εχει παρει ο Θεουλης