Δεν λέμε καλό χειμώνα...

ΚΟΜΙΟΥΝΙΤΙ ΜΑΝΑΤΖΕΡ

Καλή σεζόν σε όλους λοιπόν!

Για πείτε, πώς ήταν το καλοκαίρι σας; 

Komiouniti_03_09 (1).png

7 Σχόλια
ΝΤΟΚΤΟΡ

Και του χρόνου με υγεία!!!

Ήρεμα και χαλαρά

Μείναμε Αθήνα, μπανάκια πρωινά πριν πιάσει κόσμος, βολτούλες και ηρεμία

Ατάκα μικρής μου σε κοριτσάκι που κοιταζόντουσαν στην παραλία 4-5 μέρες και δεν μίλαγαν:

γεια σου κοριτσάκι θα πάω δημοτικό και δεν έχω κολλήσει κορονοϊό ποτέ μου

Εσύ δεν  έχεις κολλήσει; θες να παίξουμε;

ΝΤΟΚΤΟΡ

20170828_almirofistiki_karezi-gyrisateeee.jpg

ΝΤΟΚΤΟΡ

και του χρόνου  margaritad.

αν όλος ο κόσμος είχε αυτή τη παιδική αθωότητα ποσο πιο ωραίος θα ήταν;.

ΕΜΠΕΙΡΟΣ

Την λατρευω την κόρη σου margaritad μου!Ειναι ολα τα λεφτα.Ετσι κ η δικη μου κορη την ρωτησαν γιατι φετος δεν πηγες στην γιαγια σου στην θαλασσα κ ειπε "γιατι τωρα εχει κορονοιο δεν ειναι για διακοπες".Αφου δεν εχει της λενε ολα ψεμματα ειναι τι φοβασαι κ απαντησε "εσεις να κανετε οτι ξερετε κ γω παιδακι ειμαι δεν ξερω απο τετοια αλλα ακουω τοσα,φοβαμαι κ προσεχω.Κ μην με ακουμπατε τα παιδακια δεν τα πιανουν".

Τους τρελανε ολους εδω στην γειτονια με τις ατακες της κ την πειραζουν μονο κ μονο για να τους λεει τετοια.

Δυστυχως εμεις φετος ειχαμε το χειροτερο καλοκαιρι γιατι δεν πηγαμε πουθενα κ μια φορα που επιχειρήσαμε να παμε θαλασσα επιασε μπουρινι κ γυρισαμε αρον αρον πισω.Απο του χρονου ευελπιστουμε να γυρισουμε στις συνηθειες μας κ να παω στο πατρικο μου οπως καθε χρονο συνδυαζοντας διακοπες κ ωραιες οικογενειακες στιγμες.

ΕΜΠΕΙΡΟΣ

Μέχρι 15 Ιουλίου εκανα διακοπές , απο κει και μετά δουλειά μέχρι τέλος Σεπτεβρίου , αν δεν τύχει κάτι απρόοπτο λόγω επιδημίας , μετά πάλι διακοπές οσο το επιτρέψει ο καιρός .

Το καλοκαίρι για μένα συνεχίζεται ....

ΝΤΟΚΤΟΡ

στα καλύτερα λοιπόν  <3  που θα έρθουν...  Emoji που κλείνει το μάτι

ΝΤΟΚΤΟΡ

νέα σεζόν lockdown.

κ εγώ σας ρωτάω.1677845_koyreutikate.jpg