Πρότζεκτ: Ντουλάπα

ΚΟΜΙΟΥΝΙΤΙ ΜΑΝΑΤΖΕΡ

Κατέβασε χειμωνιάτικα, ανέβασε καλοκαιρινά. Ανέβασε χειμωνιάτικα, κατέβασε καλοκαιρινά. Μπαίνει άνετα μέσα στις 3 πιο βαρετές δουλειές σπιτιού. Ακούμε τιπς, τρικς, μυστικά, το κόλπο που έκανε η γιαγιά σας... οτιδήποτε ξέρετε που μπορεί να κάνει αυτό το βάσανο λίγο πιο εύκολο.

September_Visuals_Finals_Community_2400x2400.jpg

3 Σχόλια
ΝΤΟΚΤΟΡ

Εβαλα στην πάνω ντουλάπα μηχανισμό να ανεβαίνουν κατεβαίνουν πιο γρήγορα τα πράγματα χωρίς σκάλες.. Μεγάλη δουλειά!Ένα κοντάρι είναι στην μέση που τραβάς και ερχονται ρούχα στην ευθεία των ώμων

ΕΜΠΕΙΡΟΣ

Τα εχω ανεκατεμενα ο ερχομενος 😂😂

Και να πω την αληθεια σε σκοτωνω αμα μου τα πειραξεις😥😂😂 τα βρισκω ποιο ευκολα😂

Πλακιτσα 

Τα βαζω στο παταρι βασικα μεσα σε βαλιτσες και παταρι.

Κουραζομαι πολυ ανεβασε κατεβασε αλλα το σπιτι μου αλλιως δεν μπορω να το εξοπλησω.

Κανω οτι κανουν οι παλιες 😂😂 

ΕΜΠΕΙΡΟΣ

Η καλυτερη λυση αλλα να γινει απο την αρχη ειναι οι εντιχοιζομενες ντουλαπες.Αποθηκευεις οτι θες χωρις να φαινεται κ εξοικονομεις χωρο κ χρονο.Ειδικα για οσους εχουν σκοπο να φτιαξουν σπιτι,να το χτίσουν εξολοκληρου απο την αρχη,ας προσθεσουν ενα δωματιο ωστε να γινει σαν βεστιαριο.Εχει η ανηψια μου κ δεν φανταζεστε τι υπεροχο ειναι.Τα εχεις ολα σε ενα μερος,δεν ανεβάζεις ουτε κατεβαζεις ρουχα,ειναι παντα τακτοποιημενο κ στην τελικη δεν πηγαίνει απο δωματιο σε δωματιο να φτιαχνει ντουλαπες.Ειναι σε ενα ολα κ ησυχαζει.

Τωρα για μας που δεν εχουμε αυτην την πολυτελεια γιατι βρικαμε το σπιτι ετοιμο κ τα βολευουμε οπως μπορουμε προτεινω για εξοικονομηση χωρου τις σακουλες που κλεινουν αφαιρώντας τον αερα.Με εχει γλυτωσει γιατι ετσι αποφευγω σκονες κ ακαρεα κ απο την αλλη η ντουλαπα μου χωραει αλλα τοσα πραγματα μεσα.Δυστυχως εχω μονο 2 μια πολυ μεγαλη κ μια μικρότερη στο παιδικο κ αυτες οι σακουλες μ εχουν σωσει στην κυριολεξια.

Οποτε με την εξοικονομηση χωρου αφηνουμε χειμωνιατικα κ καλοκαιρινα κ δεν χρειαζεται να μαζευουμε.