3ήμερο!

ΚΟΜΙΟΥΝΙΤΙ ΜΑΝΑΤΖΕΡ

Αν ήσουν ένας από τους τυχερούς για τους οποίους η χθεσινή μέρα ήταν αργία, μοιράσου με το Κομιούνιτι πώς πέρασες το 3ήμερό σου! Χαρούμενο emoji

image_v2_2400x2400.jpg

20 Σχόλια
ΕΜΠΕΙΡΟΣ

Έγω Μαρια δεν εργαζομαι δυστυχως (ή ευτυχως δεν ξέρω) κ μπορεσα να κανω καποια πραγματα ισως πιο ανετη κ πιο χαλαρη απο καποιους αλλους οι οποιοι δουλευουν κ κατι τετοιες μερες ειναι ευκαιρια ξεκουρασης γιαυτους.Τηρωντας τα μετρα κ ολα οσα πρεπει πηγαμε για καφε με μια φιλη,για πιτσα το Σαββατο το βραδυ,την Κυριακη εξω οικογενειακα κ χθες ξεκουραση,παιχνιδια κ βολτες με τα ποδηλατα με την μικρη μου.Γενικα επειδη ειχα πολλα χρονια να το κανω λογω καποιων ασχημων συγκυριών κ πενθους ηταν ενα απο τα καλυτερα 3ημερα που εχω περασει.

ΕΜΠΕΙΡΟΣ

Το καλό με τον κορονοιο , ειναι οτι αφιερώνω πολλές ωρες με τα παιδιά μου και την γυναίκα μου , απλά κάνω τα αυτονόητα που τόσα χρόνια δεν εκανα , υποψην η δουλειά μου εχει σχέση με τον  τουρισμό .

Ετσι μεχρι να δούμε καλύτερες μέρες , εγω αφιερώνω για την ωρα πολλά 3μερα .

Πάντως το καθημερινό μπανάκι ειναι απόλαυση .

ΕΜΠΕΙΡΟΣ

Alexander να μας πεις σε ποιο νησι εισαι να σε προτιμησουμε για τις  διακοπες.

ΕΜΠΕΙΡΟΣ

@Ντινα Κεφαλονιά , στο φουμπου να δεις τι ανεβάζω κάθε μέρα , φώτο απο τις παραλίες που πηγαίνω , κάθε μέρα και διαφορετική .

ΝΤΟΚΤΟΡ

εγώ πήγα λίγο ανατολικα της Ιταλίας.

πήγα στην Εύβοια.

ΝΤΟΚΤΟΡ

Maria πες κι εσύ για το δικό σου τριήμερο.

ΝΤΟΚΤΟΡ

ωραία η Κεφαλονιά.

έχω πάει μια φορά.

ΕΜΠΕΙΡΟΣ

Alexander εχω παει Κεφαλλονιά γιατι δουλευα στην Ζακυνθο το 2009-2010 κ με φιλες ηρθα στο νησι σου.Περασα τελεια κ ας καθησα μονο μια μερα.

ΕΜΠΕΙΡΟΣ

@Ντινα ημουν σίγουρος οτι τα πέρασες καλά , εστω και αυτο ηταν μόνο μία μέρα , σε περιμένω οταν ερθεις εδω πάλι για διακοπές .

ΕΜΠΕΙΡΟΣ

Alexander οταν ξαναερθω παλι για διακοπες θα ερθω να σε βρω.Εισαι στον κλαδο της εστιασης ή ξενοδοχειακη επιχειριση εχεις?Οτι κ να ειναι παντως να ξερεις οτι θα σε προτιμησουμε.Ευχαριστω πολυ για την προσκληση κ σου ευχομαι ανοδο σε  οικονομικο κ επαγγελματικο επιπεδο.

ΝΤΟΚΤΟΡ

Πήγαμε σε παραλία της αττικής πασίγνωστη και με τσίμπησε μολυσμένο κουνούπι
με κορτιζόνη.. σήμερα πεμπτη και ακόμη είμαι κόκκινη πουά..

καλημέρες

ΝΤΟΚΤΟΡ

Κλαίω με το ανατολικά της Ιταλίας!!!! Χαμογελαστό emoji

ΚΟΜΙΟΥΝΙΤΙ ΜΑΝΑΤΖΕΡ

@απριλιος αλήθεια, με συγκινεί το ενδιαφέρον σου! Emoji που βγάζει τη γλώσσα

Έμεινα Αθήνα, αλλά ήμουν όλη μέρα στην θάλασσα και πέρασα ένα εξαιρετικό 3ήμερο! Καρδιά

ΕΜΠΕΙΡΟΣ

Margaritad περαστικα!!

ΝΤΟΚΤΟΡ

τρεις μέρες στη θάλασσα;.

χα χα χα γελάω γιατί έχω ένα καλο με θάλασσα αλλα δεν το λέω γιατί θα φάω κράξιμο.

να μαστε καλά Maria και του χρόνου μιας και θα είναι πάλι τριήμερο (όπως κάθε χρόνο) να το απολαύσουμε.

ΝΤΟΚΤΟΡ

το καημένο το margaritad.

περαστικά.

ΝΤΟΚΤΟΡ

ας πούμε κι ένα 

Δι' ευχών των Αγίων Πατέρων ημών, Κύριε Ιησού Χριστέ ο Θεός, ελέησον και σώσον ημάς,

κι ας πάμε στα κρεβάτια μας.

καλο ξημέρωμα σε όλους.

ΝΤΟΚΤΟΡ

Και εγώ σε θάλασσα είμαι και τις καθημερινες🤣🤣🤣🤣🤣IMG_20200612_072521.jpg

ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΜΕΝΟΣ

marios xania....

Ανώνυμος
Δεν εφαρμόζεται

Μέσα στο σπίτι λόγο ευπαθούς ομάδας αλλά οκ ... Όλα καλά !!   xD