Διαγωνισμός #13 - Ιδανικό μπιτσόμπαρο

ΚΟΜΙΟΥΝΙΤΙ ΜΑΝΑΤΖΕΡ

Ρέγκε ή νταμπαντούμπα; Ομπρελο-ξαπλώστρα ή σκέτη καυτή άμμο; Finger food & cocktails ή τοστ ζαμπόν τυρί & μπυρόνια; Πες μας πώς είναι το ιδανικό μπιτσόμπαρο για σενα! Και μόλις το κάνεις, θα μπεις και στην κλήρωση για 300' προς όλους για 30 μέρες. Emoji που κλείνει το μάτι

53 Σχόλια
ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ
Ξαπλωστρες μεσα στο νερο,κοκτειλ,σνακ,μπυρες,καφεδες,μουσικη,και απο το πρωι μεχρι το βραδυ ρεκλααα
ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Σκιά μουσικαρες και ποταρες

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Ξαπλώστρες μουσικη ολη μερα παγωμενα κοκτειλ παρτυ νεανικο κοσμο και καλη διαθεση!!

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Ξαπλώστρα τα φάρμακα της Κυστικής ινωσης ομπρέλες και παγωμενα σμουθις

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Κάτι αναμεσα σε GOA και MAMBA στο δεύτερο πόδι Χαλκιδικής. 

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Άμμος, ελληνική μουσική έντεχνη, δέντρα πρασινάδα πίσω μας, μπροστά καταγάλανα νερά! Χωρίς παιδακια, ταβλακια, ρακετακια και οτιδήποτε προκαλεί περιττό θόρυβο και μας σπάει τα νευράκια! 

ΛΕΚΤΟΡΑΣ

Καλημερα με πισινα με ξαπλωστρες κοντα στη θαλασσα 🏖🏝🌊🐟

Οπως το sense στη Σαλαμυκονο 😻😂 Την Κουλουρη αλλιως 🙂😝20190627_124101.jpg

20190627_123805.jpg

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Προτιμω μια ερημικη παραλια 😊😉 ησυχη με αμμο να παρω μαζι το καφεδακι μου 😍 και να ροματζαρω

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Αμμος με αιωρες,κοκτειλς,σνακς και φυσικα ελληνικη μουσικη

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Λίγο από όλα θα έλεγα εγώ ! Το νταμπαντουμπα μετράει όμως παιδιά ,όπως και να το κάνουμε ! cabana beach Παλιούρι Χαλκιδικής 😎

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

μπιτς μπαρ κ ό μάι κοτ. Μετανιώνεις ότι πιτογυρο έχεις φάει . ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΘΑΛΑΣΣΑ.... ΦΡΕΝΤΟ ΕΣΠΡΈΣΣΟ Η ΦΡΑΠΕ ΚΑΙΙΙΙ ---> ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΣ ΧΆΟΥΖ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΑΠΑΚΙΑ ΒΕΡΤΗ. ΠΩΣ ΑΛΛΙΩΣ;;;;IMG_20190627_134517.jpg

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Τα πάντα ΟΛΑ

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Τι θέλω η ερμη μάνα από ένα μπιτζομπαρο? Παγωμένη μπύρα χωρίς αλκοόλ για μένα , παγωμένη γρανιτα για την 2χρονη, μουσική έθνικ , άφθονη σκιά , καθαρές τουαλέτες, βασικά πράγματα .... Γιατι όλη η μαγεία είναι στην θάλασσα ! Και κατανόηση σε όλους τους ερμους σερβιτόρους που δουλεύουν με ντάλα ήλιο ! 

ΛΕΚΤΟΡΑΣ

Σκιά μουσικαρες και ποταρες..... έτσι μ'αρεσει

ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ

Λοιπόν, ας πάμε τώρα μια βόλτα(έστω υπο φαντασίας) στις Μπαχάμες και να ξηγηθώ τάμαλα:  Ιδανικό μπιτσόμπαρο εε.... χμμμμ...   ξαπλώστρες και τα ανάκλιντρα κάτω από τα φοινικόδεντρα,  η πισίνα στο κέντρο,   τα θεματικά bars και φυσικά η θάλασσα ακριβώς δίπλα σε κάνουν να μη θέλεις να φύγεις με τίποτα!   ΑΑ!!  Μην ξεχάσουμε και το καμάκι εε...  ΟΠ!!  ΛΑΘΟΣ!!  ΣΥΓΓΝΩΜΗ!!  Καιμάκι(παγωτό) ενοούσαα...!!!  Τυπογραφικό λάθος...  Για όποιους-ες πήγε το μυαλό τους στο πονηρό...  χεχε   xD  <3  <3

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

τοστ ζαμπόν τυρί & μπυρόνια

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

το ιδανικό μπιτσομπαρο για μένα θα είναι με ξαπλώστρες ευρύχωρες κάτω από μία μεγάλη ομπρέλα που δεν θα χρειάζεται να κυνηγάς την σκια γύρω γύρω,με αποτέλεσμα να κάνεις πιο πολύ παρέα με τη διπλά ομπρέλα παρά με τον άνθρωπο που έχεις πάει παρέα στη Θάλασσα,για να εισαι στην σκια. Με μουσική που να μη σου παίρνει το κεφάλι από την ένταση και με προσωπικό σας εξυπηρετεί χωρίς να σου δείχνει με τα μούτρα του "χάρη σου κάνω και εγώ είμαι μαζί σου"

ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ

Ξαπλώστρες δροσια χαμηλη μουσική φραπογαλα παγωμενο και ΑΠΕΡΣΝΤΟ ΓΑΛΆΖΙΟ 

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Καφέ φαγητό μπυρες

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Καλησπέρα!!! Προτιμώ να αράζω κατω απο ψάθινες ομπρέλες,να ακούω Ρεγγε ή rhb,Να τρώω τοστακια και φρούτα πίνοντας παγωμενη βαρελισια Μπύρα!!! Καλό καλοκαίρι σε όλους!!!!🍺🍻🍺😎🍩🌅🌝🌞🌝🍔🍟🍕

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Το ιδανικό μπιτσομπαρο .

Πλάι στην άμμο, απέραντο γαλάζιο...κορίτσια νεαρής ηλικίας..παιγνίδια στην άμμο και μέσα στο νερό και πολλά πολλά κοκτέιλ.....Summer 2019 γιατί την ζωή μια φορά την ζούμε...

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ Mao
ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Ιδανικά είναι όλα τα μπιτσομπαρα και χαίρουν εκτιμησης ολα..όταν βρίσκεσαι  και λιώνεις στη δουλειά

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Το ιδανικό beach bar για εμένα ειναι να εχει καλή θάλασσα και ωραίο καφέ 

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Δεν θέλω ντάμπα ντουμπα, πολύ ήλιο και μαυρογκαγκανιασμενο, πασαλειμενο, σελφοπληκτο μπουλουκι. Θέλω καλή παρέα, παχιά σκιά κάτω από πλατάνια σε ένα καφενεδακι δίπλα στη θάλασσα που να σερβίρει ούζομεζέδες και να παίζει από μπομπ μαρλευ και κακό συναπάντημα μέχρι Τζίμι χεντριξ και τετράδα του Πειραιά. 

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Μια μουσική που να με ταξιδεύει , ξαπλώστρες κάτω από την σκιά των δέντρων , μια καλή παρέα και μοχιτο 😊

ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΜΕΝΟΣ

Για φαντάσου τώρα δέντρα, αιωρες, ξύλινα τραπέζια, καρέκλες με μαξιλάρια, φραπέ, κλαμπ σάντουιτς ( βουτιά πριν έρθει το κλαμπ!😅), δροσερά κοκτέιλ και φυσικά reagea μουσική 

Ανώνυμος
Δεν εφαρμόζεται

καλημερα κ απο μενα  -η άλλη κανει διαφήμιση του μαγαζιού(δεν με πειραζει) ο διαγωνισμός λέει να γράψουμε οκ? δεν θα συμμετέχω  στον διαγωνισμό ,καλο το δώρο αλλα πρωτιμο να το αγορασω!! κ πολλά λαικ βλέπω σε κάποια κοπελα το οποίο τελευταία αναιβενει γρήγορα στο σκορμπορντ σε διαγωνισμούς.αρθρα σαν εμένα δεν ανεβαζει  ε δεν πάει άλλο .για αυτο σας λέω να βαλουν φωτο προσωπο να ξέρουμε τι μας γίνετε.μην με απαντήσετε να το καταλάβετε μονοι σας.ευχαριστω!!🤦‍♂️👍💘σορυ για την αναστάτωση 

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Το καλυτερο μπιτσομπαρο ειναι 

το Mojito

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

ομπρέλες χαλαρή μουσική και καθαρή παραλία χωρίς γόπες

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Ρέγκε αιωρα μοχιτο Καρδιά

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

φραπέ, σκανδιναβικό σταυρόλεξο και Τερλέγκας με Στανίση!

Σ'εχω κάνει Θεό!. . .  

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Με ξαπλώστρες, αεράκι και χαλαρή μουσική!!!

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Ξαπλώστρα και καφεδουμπα...! 

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

IMG_20190603_104140.jpgΚαπελο γυαλια ομπρελα ξαπλωστρα και μια,ραντλερ παγωμενη...

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

SANNI.jpgΚαπως ετσι φανταζομαι το Beach Bar...Summer  2019

ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΜΕΝΟΣ

Ξαπλώστρα ! Ποτάκια ! Και προς θεού όχι πιτσιρίκια !!

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ Sol
ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

παραλία που να μπορείς να πάρεις τον σκύλο σου χωρίς γκρίνιες. μπιτς μπαρ με νταμπαντουμπα και καλό φαγητό/σνακ. και παγωμένο νερό. αφήστε τα ποτά για τα ξενύχτια. να είμαστε προσεκτικοί στη θάλασσα.

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Beach Bar oasis n.potidaia xalkidikis

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ
Γαμάτη μουσική....τρελό κοκτέιλ και την καλύτερη παρέα!!++ Και φυσικά ατελείωτο σερφάρισμα στο κιν με Q
ΟΜΟΤΙΜΟΣ

σφηνάκια καρπούζι 🍉 🍉 έχει;imagesL9KM41TE.jpg

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Τώρα που είναι 23:30 που γράφω θα ήθελα soft music, κοκτέιλ, πολυθρόνες με τραπεζάκια -ατμοσφαιρικα με κερακια-στην άμμο και το κύμα να σκάει σχεδόν στα πόδια μας..

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Ο χρήστης @Maria  έγραψε:

Ρέγκε ή νταμπαντούμπα; Ομπρελο-ξαπλώστρα ή σκέτη καυτή άμμο; Finger food & cocktails ή τοστ ζαμπόν τυρί & μπυρόνια; Πες μας πώς είναι το ιδανικό μπιτσόμπαρο για σενα! Και μόλις το κάνεις, θα μπεις και στην κλήρωση για 300' προς όλους για 30 μέρες. Emoji που κλείνει το μάτι

Τώρα που είναι 23:30 που γράφω θα ήθελα soft music, κοκτέιλ, πολυθρόνες με τραπεζάκια -ατμοσφαιρικα με κερακια-στην άμμο και το κύμα να σκάει σχεδόν στα πόδια μας..

ΟΜΟΤΙΜΟΣ

ξέχασες το πιο βασικό.

το αντικουνουπικο.

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Ρέγκε  καυτή άμμος    coctails  κ μπυρόνια

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Κοκτειλακια, ξαπλώστρες, σούπερ θάλασσα 

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Βόλτες πολεσ φότογραφιεσ , ξαπλώστρα, ήλιο, κοκτέιλ, μπαράκια,.. Κε one night stand!!😋

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Μπιτς Μπαρ σημαίνει δροσιά κάτω απο τεράστιες ομπρέλες καταγάλανη παραλία στα5 μέτρα φρεντο ☕ και δροσερά κοκτέιλ με μουσικη ρέγκε καθώς και μουσική 70'-80'. Εννοείται με καλή παρέα. 

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Ρέγκε μουσική και παγωμένα ποτα

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Μπιτσόμπαρο με κοκτέιλ, μουσική και καλή παρέα 👌🍸

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Για να πω τη μαύρη αλήθεια... Με 2 παιδιά θηριακια δεν απολαμβάνεις μπιτσομπαρο... Ζητάς κάτι απλό ξαπλώστρα ομπρέλα κ υπομονή στους γύρω μας 😭😭😭. Νεροπίστολα, πισίνες, κουβαδακια... Καλό καλοκαίρι να έχουμε 👨‍👩‍👧‍👧