Διαγωνισμός #14 - Αγαπημένη παραλία Κυκλάδων ή Κρήτης

ΚΟΜΙΟΥΝΙΤΙ ΜΑΝΑΤΖΕΡ
26 προορισμοί για τη Seajets. Όλες οι Κυκλάδες, Ηράκλειο & Ρέθυμνο. 26 και τα διπλά εισιτήρια επιστροφής που κληρώνει το ΚΟΜΙΟΥΝΙΤΙ. Για να μπεις & να κερδίσεις ένα από τα 26 διπλά εισιτήρια, γράψε μας σε σχόλιο την αγαπημένη σου παραλία από τις Κυκλάδες ή την Κρήτη. 
75 Σχόλια
Ανώνυμος
Δεν εφαρμόζεται

μονο επιστροφης? καλυτερα να το κάνατε κ να πας κ να έρθεις.δεν ταξιδεύω αρα δεν μαρεσει ο διαγωνισμός αρα δεν θέλω να μπω στη κληρωση.σορρυ!!κ εκτος απο αυτο ειμαι απο λαρισα να πατέ εσείς οι πρωτευουσιανοι!!θα σημετεχω στον 15 διαγωνισμο που εχει δώρο κινητο κ το εχω ανάγκη υπομονή μεχρι να βγει!!

ΛΕΚΤΟΡΑΣ

Άγιος Σώστης ΤΗΝΟΥ Για να είμαι ειλικρινής αν κερδίσω δεν θα πάω για διακοπές αυτή την φορά αλλά να δω την Μεγαλόχαρη..

save.JPG

ΤΣΙΚΟ

ΦΑΛΑΣΑΡΝΑ

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Παραλία Μέγας Γιαλός

ΛΕΚΤΟΡΑΣ

Συγνώμη στα εισιτήρια μπορεί να μπει και Τήνος από Πειραιά; Όχι μόνο Ραφήνα; Επίσης θέλει επιβεβαίωση στις διάρκειες των κουπονιών.. με μπέρδεψε το 5 Ιουλίου ..Αφού η κληρωση θα γίνει στις 22 Ιουλίου.. :/

ΛΕΚΤΟΡΑΣ

Αμμουδάρα Ηρακλείου! Δεν θα πάρω μέρος στην κλήρωση εισητηρίων και εγώ για το κινητό έχω βλέψεις και ανάγκη.Καλή τύχη σε όλους.

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Παραλία Μπάλος ( Κρήτη)

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

ΠΛΑΚΑ ΝΑΞΟΥ

ΤΣΙΚΟ

ΑΓΙΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΝΑΞΟΣ

ΤΣΙΚΟ

σουπερ παραντάιζ  μύκονος

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ
Μοναστήρι Πάρου
ΛΕΚΤΟΡΑΣ
Πρέβελη στα νότια του Ν. Ρεθύμνης. Μια ιδανική τοποθεσία που συνδυάζει το τέλος ενός φαραγγιού, ένα ποτάμι με δροσερά νερά που διασχίζει ένα φοινικόδασος δίπλα στη θάλασσα και καταλήγει σε αυτή σε μια εξαιρετική παραλία με πεντακάθαρα νερά.
ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ

μου πονάει τρομερά το γόνατο.που έχει ιαματικά λουτρά σε Κυκλάδες ή Κρήτη;να πάω με τον εοπυυ και να γυρίσω με τη Q.

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

παρος, Νεα χρυσή ακτη.

ΜΟΝΤΕΡΕΙΤΟΡ

@margaritad  μπορείς να διαβάσεις τους όρους του διαγωνισμού εδώ: http://bit.ly/2XHe9J9

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ Sol
ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Κρήτη δεν έχω πάει. Θα έλεγα Παπάφραγκας στη Μήλο

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

ΚΟΛΥΜΠΗΘΡΕΣ ΠΑΡΟΣ

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Ολα τα νησια μας εχουν φανταστικες παραλιες 🙂🙂😉 

Ανεβαζω κατι απο Ναξο Κιμωλο και κρητη.

Ειναι υπεροχοι προρισμοι..

Καλες διακοπες σε ολους 😍

alyko-beach_in_naxos-1280x858.jpg

ΠΑΡΑΛΙΑ-ΛΑΜΠΗ.jpg

κρητη-παραλια.jpg

faros-studios-kimolos-beach-prassa-3.jpg

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Παραλια βλυχαδα στη Σαντορινη😍🌷⭐

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Στην ομορφη Τηνο Στην Παναγια τη Μεγαλοχαρη

Για εμενα θα ηταν οι καλυτερες διακοπες ⭐⭐

Μακαρι να με αξιοσει ο θεος να παω φετος γιατι εχω πολλα Χρονια 😔 

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Μικρή Βίγλα Νάξος

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

βαι φοινηκοδασος

ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ

αμερικαν μπαρ το κάνατε εδώ μέσα με τα λαικ εσείς. 

μπράβο 👏 κέφια!!!!!

μιας και το θέμα είναι θαλασσινό έφερα τη βάρκα να κάνουμε μια πρόβαimages (7).jpg

για ελάτε όλοι όσοι βάζετε κι όσοι δεν βάζετε λαικ για επιβίβαση.

πρώτο λιμάνι Τήνος. 

δεύτερο λιμάνι ότι πει η πλειοψηφία.

θα σας πω κι ένα τραγούδι.

ο πιο καλος βαρκάρης είμαι γω γιατί με τέχνη όλους τους κουβαλώ κι αυτοί μου λένε βαρκάρη μ' τι σαι συ καραβοκύρη άνοιξε πανί........

Ανώνυμος
Δεν εφαρμόζεται

eleos με τα λαικ πουδινετε τόσα πολλά ..πολυ @@@στια πεζετε!! 

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Κανε παραπονα στην Q και πες να πει στους ανθρωπους να μην πατανε like 😂😂 τι να σου πω.

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Τριόπετρα 😊 ρεθυμνοIMG_20190714_082636554.jpg

Ανώνυμος
Δεν εφαρμόζεται

@Doda111αν δεν καταλαβενεις τι ενοώ τι να σου πω...εγω αναιβαζω αναρτήσεις πολλές κ δεν περνω λαικ λίγα μονο .κ η άλλη η ο άλλος που απαντει κ γραφει σε διαγωνισμούς ,κ τα αλλα που αναιβαζει η q  περνει πολλά λαικ τόσο πολυ τους αρέσει? δικα τους θεματα δεν ανεβάζουν, τα δικα μου γιατι?αρα δεν ξανααναιβαζω τιποτα απο εδω κ περας.τελος παντον κ είμαστε 1250 άτομα να σκεφτείς!!κ στην γορτη μου μονο 4-5 λαικ πήρα αυτο ειναι σωστο?απο τι βλέπω μαλλον θα κανω αποχή διαμαρτυρίας, απο το κομιουνιτη θα το δω στη πορεία!!α κ  φαντασου μέσα σε 20 λεπτά αυτο που έγραψες πήρες 8 λαικ..ελεος αρα η έχετε πολους φίλους η δεν ξέρω. εχω ανεβασει 224 θεματα περίπου κ εχω μονο 389 λαικ

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Γιατι να ξεγραφτεις ο καθενας μπορει να πει και να κανει οτι θελει.

Τωρα με τα like απο κεφι κανουν οπου τους αρεσει. 

Ετσι κιαλιως με κληρωση γινετε ο διαγωνισμος οχι απο like.

Και πιστεψεμε κανεις δεν θα θελει να μπει σε αυτην την κληρωση απο τους περρισσοτερους ολοι το κινητο θελουν😂

Ανώνυμος
Δεν εφαρμόζεται

@Doda111δεν με απασχολεί ο διαγωνισμός κ ξερω οτι δεν ειναι ο διαγωνισμος με λαικ αλλα θέλω κ απαιτω να είμαστε σωστοί κ να βαζουν τα λαικ οπου θέλουν σε σωστά άτομα  που κάνουν αναρτήσεις αυτοί αξίζουν κ οχι μονο σε διαγωνισμούς πχ θέλω  να παω την κ περνάει πανω απο 30 λαικ.αυτα δεν το συνεχιζω το θέμα!!

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Εγω τωρα μπηκα πατησα σε ολους λαικ 😂😂 οπου βρω παταω ουτε διαβαζω τι γραφουν😅😅

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Το θεμα ειναι οτι δεν μπορεις να τους το απαγορευσεις να κανουν like. Δεν εχει να κανει με το σωστο η το λαθος ο καθενας παταει like οπου θελει μπορει να παταει κουτουρου. Μπορει να παταει απο κεφι. Αυτο ειναι δικαιωμα του καθενος. Κανεις δεν μπορει να τους πει κατι. Δεν θεωρω πως φταινε μπενουν εδω κανουν like δεν σημενει κατι αφου με κληρωση βγενουν οι νικητες ετσι κιαλιως. 

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Συγγνωμη ομως αυτο που λες οτι πρεπει να κανουν λαικ σε σωστα ατομα υπονοεις πως ολοι οι αλλοι δεν αξιζουμε, αυτο ειναι προσβολη προς τους αλλους, οταν δεν γνωριζεις ενα ατομο δεν πρεπει να προσβαλεις κανεις δεν σε προσβαλε εσενα η σου ειπε κατι, 

Εκτος και αν κανεις κουμαντο σε ολους εδω οποτε να φυγουμε εμεις απο το κομιουνιτι αν ειναι ετσι. 

Τουλαχιστον ενα ξερεις ο σωστος δεν προσβαλει.. ουτε μιλαει με αυτον τον τροπο. 

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Esi ise o sostos oli i aloi den aksizume tote imaste lathos atoma 

Ithela na paro meros stin klirosi ala telika katalava oti tha me thapsoun oi perisoteri edo mesa

Ανώνυμος
Δεν εφαρμόζεται

αει καλα δενκαταλαβενετε τι λεω

1ον δεν προσβαλω σε κανεναν αλλο ενώ!! ειμαι απογοητευμένος  κ ειναι αδικο οταν ανεβάζω εγω ενα θεμα κ δεν περνω λαικ ενω εσεις οι έξυπνοι γραφετε κατι κ περνάτε 30-60 λαικ την ημέρα κ ανεβενετε στο σκορμπορτ αυτο δεν μου αρέσει!!!το κατάλαβες ειναι να κανω κ κακά. μην απαντήσεις κάτσε κ πάρε τα λαικ σου!! χωρις να ανιβασεις κάποιο θεμα κ ο ειμαι λαλακας που ανεβαζω

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Σορρυ για τα λαικ που μας βαλαν αφεντικο!!! Εμεις λογικα ημαστε η σαβουρα εδω μεσα και δεν ημαστε σωστοι..

Ρε παιδες βγαλντε τα λαικ γρηγορα απο εμενα ουτε στην κληρωση δεν θελω να μπω ουτε πουθενα.

Γιατι οι προσβολες δεν μου αρεσουν. 

Το αν ειμαι σωστο ατομο το ξερω μονο εγω οχι εκεινος..

Το αν αξιζω το ξερω εγω οχι αυτος.

Το αν πηρα λαικ δεν φταιω εγω 

Δεν τους ζητησα λαικ ουτε εχω ζητησει κατι..

Οποτε οποιος προσβαλει προσβαλει τον εαυτο του

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Τοσο κακια δεν εχω ξαναδει, 

Για κατι λαικ που πηραν να τσακωνεσε...!!!!

Προσβολη ειναι αυτο που κανεις 

Ετσι το πηραν οι περισσοτεροι εδω μεσα. 

Καθως και εγω. 

Λες σωστα ατομα που ξερεις εσυ τι ημαστε;

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Φοβαμαι να παρω μερος γιατι αν παρω like θα εχω και εγω τετοια θεματα!!! 😅🤪🤪

Μην τσακωνεστε μωρε πως κανετε ετσι ολοι σας..!!

Οποιος προσβαλει προσβαλει τον εαυτο του😑😑 

Μην τα περνετε κατακαρδα ολα 

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Min tsakoneste, opou thelei o kathenas kanei like. 

Ti einai auta ta pragmata pou diavazw 🙄🙄

Ntroph mhn kanete etsi.

Swstoi an8rwpoi hmaste den hmaste gourounia.

Kai opou 8eloume patame like den mporoun na mas apagoreusoun.

O ka8enas kanei oti 8elei 🙄🙄 mhn kanete etsi aman

Ανώνυμος
Δεν εφαρμόζεται

το βρήκατε τωρα μονο σε διαγωνισμούς κ αρθρα της  q gia na  περνάτε λαικ κ να ανεβενετε πολυ εξυπναδα ...να ανεβάσετε αρθρα κ να περνετε τα λαικ που σας αξίζουν οπος κ εγω......πρωτεινω να μην εχει λαικ σε διαγωνισμούς κ οτι βαζει η q ...  να αναιβαζετε αρθρα κ να περνάτε αυτο που αξίζει η γνώμη μου οποσ εγω ανεβαζω αρθρα !!!!!!!!!!!!παρεξηγηθηκατε κιόλας δεν ντρέπεστε λεω εγω!!!!φιλικα παντα

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Απαγορευσε τους τοτε να κανουν λαικ 😑😑 χωρις να προσβαλεις οκ

Ανώνυμος
Δεν εφαρμόζεται

δεν προσβαλωκανεναν τω σωστο κοιταω.για τους εξυπνους-πονηρους-πονηρές που θέλουν μονο να γράφουν κ να περνούν λαικ μεχρι 90 λαικ την ημέρα απευθυνομε...ανεβαστε κ κανενα άρθρο ρε παιδια μονο εγω θα ανεβαζω?τελως παντον σορυ για οποιον δεν καταλαβε τι εννοούσα.να στε καλα

Ανώνυμος
Δεν εφαρμόζεται

οσοι παρεξηγηθηκατε πιειτε ξύδι δεν σας συμφερει  το σωστο  ε?κ εσύ αγγελική  η έξυπνη με 4 τοπικς κ έχεις 53 λαικσ έλεος εξυπναδα  κ εγω που εχω 224 τοπικς 400 λαικ μονο ειμαι λαλακας εγω ε? καλα θα σε πω σε λιγο οταν θα αλλάξουν να δουμε πως θα περνεις λαικ

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Kαταρχας εγω πρωτη φορα ανεβασα καταδευτερον ειμαι σε ηλικια πανω των 55 και τριτον δεν φταιω εγω ρε εξυπνακια που μου εκαναν λαικ. 

Και ναι προσβαλεις..!!!

Η σε βαζει η Q να το κανεις αυτο η το κανεις απο μονος σου.

Αλλα μαλλων ετσι εισαι μαθημενος να συμπεριφερεσαι σε ανθρωπους που δεν γνωριζεις.

Τελοσπαντων δεν μπορεις να αφαιρεσεις το δικαιωμα απο κανεναν να κανει οτι θελει.

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Αυτος που εχει παρεξηγηθει φενεται ποιος ειναι!!! 

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Aggeliki μην ασχολεισε κανει μπαμ οτι ο ανθρωπος εχει κακια με τον κοσμο εδω μεσα

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Εγω θεωρω πως δεν μπορεις να απαγορευσεις σε καποιον να πατησει like οπου θελει.

Τωρα αμα ειναι και ενοχλει τοσο πολυ να βγουμε απο το comunity αφου φταιμε εμεις γιαυτο το πραγμα και δεν ημαστε σωστοι να μας πειτε εσεις στην Q πως μπορουμε να διαγραψουμε τα προφιλ μας 

Γιατι το να μας πουν να πιουμε ξυδι δεν θεωρω πως ειναι ωραιο 

Καποιοι εδω μεσα δεν εχουν σεβασμο🙁 προς τον αλλον.

Ξυδι να πιει αυτος που το ειπε γιατι ο μονος που εχει εξαγριωθει και προσβαλει ειναι αυτος

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Μα εγω δεν προσβαλα κανεναν ουτε ζητησα κατι απο κανεναν οκ

Θα μπορουσε ο Κυριος πριν βρισει τους Χρηστες του Κουμιουνιτι να σεβαστει τον εαυτο του πανω απο ολα και αν θελει να πιει ξυδακι να το πιει μονος του οι αλλοι δεν του φταινε οκ κανεις δεν δεχεται αυτον τον τροπο να του μιλανε κανεις δεν δεχεται προσβολες

ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ

Μην τσακώνεστε βρε σεις!!!!   Ηρεμία Αμήν!!!   Όλα καλά, όλα ανθηρά!!!!  Η ζωή είναι μικρή, μην την κάνουμε ακόμα μικρότερη, αμαρτία απο τον Θεό είναι...   ΑΓΑΠΗ ΜΟΝΟ!!!!    xD

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Dionisos12 pesta etsi kialliws apo klirwsh vgenoun oi nikites oxi apo ta like.

Den ftaiei kaneis edw epeidi exei parei like.

Simasia exei poios tha nikisei stin klirosi.

Tsaba malonoun edw😂

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Dionisos12 Μα δεν ειναι ηταν ωραιος ο τροπος που μιλησε ετσι.

Ηταν αγενης προς στους αλλους.