Διαγωνισμός #16 - Θερινό σινεμά

ΚΟΜΙΟΥΝΙΤΙ ΜΑΝΑΤΖΕΡ

Καλοκαίρι σημαίνει ξεκούραση και τι πιο ωραίο από μια ταινία σε θερινό cinema με καλή παρέα και pop corn. Πες μας ποια ταινία είδες, γιατί σου άρεσε και μπες στην κλήρωση για ένα Samsung Galaxy S10!

contest 08.08.jpg

173 Σχόλια
ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Toy Story 4! Άρεσε σε μικρούς και μεγάλους, ήταν έξυπνο και περνούσε και μηνύματα!

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

The Mule! Μου άρεσε η σκηνοθεσία και φυσικά ο Clint Eastwood!

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Το καλοκαιρινό hit, Θεέ μου, τι σου κάναμε! Μου άρεσε, πλάκα είχε, όχι σαν το νο1 όμως!

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Αλαντίν με τον Γουίλ Σμιθ. Γελάσαμε αρκετά, έχει πολύ ωραίο σενάριο, και πολύ καλή σκηνοθεσία. Την βλέπουν ευχάριστα μικροί και μεγάλοι. 

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Ο Ένοχος, πολύ ωραίο πολιτικό θρίλερ με έντονη δράση. 

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Μία ωραία επιλογή lion king που την χαρήκαμε μικροί και μεγάλοι.

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ DR7
ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Είδα την ταινία  "Θεέ μου τί σου κάναμε 2" . Πολυ ωραία ταινία με εξυπνο χιουμορ και νομίζω καλύτερη από την πρώτη κάτι που δεν το συναντάς συχνά .

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Toy Story 4 όταν έχεις τα μικρά που θέλουν να τα πας να το δουν ε τότε αναγκαστικά γίνεσαι κι εσύ για λίγο παιδί θες δεν θες. 

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Bohemian rhapsody! Ωραία ταινία, μας άρεσαν σκηνοθεσία και ηθοποιοί, φαν των Queen άλλωστε!

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Θεε μου τι σου κάναμε #2 πολύ γέλιο απίστευτη κωμωδία. 

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Το βαποράκι. Τέλεια ταινία κι ο Κλιντ Ίστγουντ εξαιρετικός παρόλα τα χρόνια του. 

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

ο βασιλιασ των λιονταριών:μου άρεσαν  οι  μουσικες της ταινίας 

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Η Ταινία που είδα και με ενθουσίασε είναι το 1968 επειδή αναφέρεται  στη νίκη της ΑΕΚ επί της Σλάβια Πράγας και την κατάκτηση του Κυπέλλου Κυπελλούχων Ευρώπης το 1968 στην Αθήνα. 

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Είδα το Spiderman Away from home.

Μου άρεσε καταρχάς γιατί μου αρέσει ο Spiderman και πέρα από αυτό, ήταν μια ωραία περιπέτεια με αρκετές αστείες σκηνές!

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Χελς Κίτσεν. Στο τρέιλερ έμοιαζε καλύτερο, αλλά μου άρεσε γενικά η υπόθεση.

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Κάποτε στο Χόλιγουντ. Πολύ ωραία ταινία και πολύ καλή σκηνοθεσία από τον Κουέντιν Ταραντίνο

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Είδα το Aquaman με τον γουιλ Σμιθ πολύ ωραία ιστορία κι η ταινία κατάλληλη για μικρά και μεγάλα παιδιά. 

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Ugly dolls! Άρεσε στα παιδιά, ήταν ωραία ιστορία!

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Ο Βασιλιάς των λιονταριών

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Χαλαρώστε κύριε Άλεν. Στα Βοτσαλάκια . Γιατί οι αξίες της ζωής μας είναι αδιαπραγματευτες

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ fc1
ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Κλασικό κι αγαπημένο Toy Story 4! Μας άρεσε πολύ, θυμηθήκαμε τα παλιά και τα παιδιά το χάρηκαν!!!

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Annabelle, καλή ήταν για θερινό, αλλά κατώτερη των προηγούμενων.

ΚΟΜΙΟΥΝΙΤΙ ΜΑΝΑΤΖΕΡ

Ο διαγωνισμός μας έληξε και νικητής είναι ο χρήστης @gevb ! Συγχαρητήρια!

Σας ευχαριστούμε πολύ όλους για τη συμμετοχή σας Χαρούμενο emoji