Διαγωνισμός #17 - Βαριέσαι στο πλοίο;

ΚΟΜΙΟΥΝΙΤΙ ΜΑΝΑΤΖΕΡ

Τι πιο ωραίο απ' το ταξίδι με το καράβι. Αλλά και πόσο βαρετό είναι όταν δεν έχεις τι να κάνεις τόσες ώρες;!

Μοιραστείτε μαζί μας τιπς για να περνάει ευχάριστα η ώρα και 2 από εσάς θα κερδίσουν με κλήρωση 5GB για 30 ημέρες.10.jpg

29 Σχόλια
ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Το καλύτερο πράγμα για να περάσει η ώρα στο καράβι είναι ένα βιβλίο. Με το διάβασμα μπορεί να τον ψιλοπάρεις και λίγο οπότε ακόμα καλύτερα. 

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

για να περάσει η ώρα στο καράβι  παίζεις με το κινητό 

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Πάντα έχω μια ταινία στο κινητό για να περάσει η ώρα. Και τσατ με την κολλητή. Να ναι καλά το what s up και η q Που δε τρώει δεδομένα 

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Άνοιγμα 4G  και Netflix.

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Συνήθως διαβάζω ένα ενδιαφέρον βιβλίο, λύνω σταυρόλεξα, χαζεύω στο κινητό ή ατενίζω το πέλαγος...

Όλα αυτά εναλλάξ....και πάλι από την αρχή... μέχρι να φτάσουμε επιτέλους...

ΕΜΠΕΙΡΟΣ

Ευκολακι.. Λογω δουλειάς ταξιδευω πολύ με πλοίο.. Οταν ειμαι μονη μουσικουλα αγναντεύω και δοξα τω Θεώ.. Αν υπάρχει παρέα παντομίμα.. Εχει τυχει να γυρναμε απο Σύρο και να παιζουμε στο τελος 20 άτομα τα περισσότερα άγνωστα. Και αλλοδαποί τουρίστες.. Απο τα καλύτερα ταξιδια.. Κανεις δεν καταλαβε ποτε φτάσαμε 

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Για να μην βαριέσαι στο καράβι παίζεις στο ίντερνετ και βλέπεις διάφορες ταινίες πολύ Netfliks και τλπ.

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Καλύτερος τρόπος για να ξεφύγεις την βαρεμαρα στο καράβι είναι να χαζαιψεις λίγο στα μαγαζιά του καραβιου η να αγοράσεις κάτι.Οτι λαχταρας εκείνη την στιγμή εγώ πιστεύω

ΕΜΠΕΙΡΟΣ

Χμμμ, να αγναντευεις 😍 βλεπεις τη θαλασσα ακουγοντας μουσικη και ηρεμει η καρδια σου 😊😊

Εγω καταστρωμα καθομαι παντα 🤗

Για να βλεπω την πανεμορφη θαλασσα😊😍🚣‍♂️🚤🛳🛳⚓⚓ .

ΛΕΚΤΟΡΑΣ

Τρως τοστακια, φορας ακουστικα και ακους τα αγαπημένα σου καλοκαιρινα τραγουδια και φλερταρεις με την/τον απέναντί σου με τα μάτια! 

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Καλή μουσική, ακουστικά, καρέκλα στο ήλιο και μάτια στο μπλε του ουρανού και της θάλασσας.

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Με ενα δίχρονο παντα έχεις κατι να κανεις, το σημαντικότερο να τρέχεις απο πίσω του! Αν δεν εχεις δίχρονο η μόνη λύση είναι το σερφάρισμα ή κουβεντουλα με αγνώστους! Εικονίδιο άνδρα που βγάζει τη γλώσσα

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

μιλάω με τους φιλους στο τηλέφωνο 

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ
Τί καλύτερο από τσατάρισμα με κολλητούς δωρεάν με WhatsApp. Να ναι καλά η Q μας.
ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Καλή μουσική, Netflix, Θυμωμένο emoji

ΕΜΠΕΙΡΟΣ

τίποτα οργανωμένο συγκεκριμένο προγραμματισμένο.

απλα χάνομαι γιατί ρεμβάζω στις σκέψεις μου.

κάτι σαν τον τύπο από κάτω 👇 δηλαδή.imagesA2RHC0B5.jpg

καλο ταξίδι σε όλους όσους ταξιδευουν είτε πάνε είτε έρχονται και καλο ξημέρωμα.

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ
Λιώσιμο στα social media και δεν πέρνεις χαμπάρι από πότε περνάει η ώρα, γιατί είμαι Q και μπορώ.
ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

να κοιμηθείς 

ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ

Αν εχεις παρέα το καλυτερο να μιλάς με τους κολλητούς σου. Και κανένα επιτραπέζιο αν βολεύει. Αν είσαι μόνος μουσική στο κινητό και αρκετός ύπνος!

ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΜΕΝΟΣ

Παίζω Clockmaker στο κινητό!

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Να ακούς μουσική!

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Αν έχω Internet δεν βαριέμαι καθόλου, ακούω μουσική, παίζω διαγωνισμούς 

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Θα ήταν τέλειο να σερφαρω Αν το δυκτιο της Q ήταν σταθερό και έστω 3g . Έτσι το ταξίδι στην Ρόδο που πήγα ήταν κόλαση τόσες ώρες με τεράστια κενά σήματος. Ας είναι καλά η παρέα που γνώρισα στο καράβι και πέρασαν η ώρες 

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

παίζεις με το κινητό ...

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

να μαθω περισσότερα πραγματα για τον προορισμό που παω

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Καταστρωμα Μουσική στα αυτιά και αγναντεμα στο πελαγο αν σε πάρει ο ύπνος μην αγχωνεσε θα σε ξυπνήσει το αεράκι του Αυγούστου 😊

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Να έχεις ένα PC και να βλέπεις τις πιο ωραίες ταινίες που έχεις αποθηκεύσει επίσης και να έχεις κάτι να τσιμπήσεις.

ΛΕΚΤΟΡΑΣ Sol
ΛΕΚΤΟΡΑΣ

το καλύτερο που είδα κ ζήλεψα ήταν ένας τύπος που είχε βάλει αιώρα στο καταστρωμα κ χαζευε τη θαλασσα. εγω συνηθως διαβαζω βιβλιο

ΚΟΜΙΟΥΝΙΤΙ ΜΑΝΑΤΖΕΡ

Ο διαγωνισμός μας έληξε και οι τυχεροί νικητές που κέρδισαν 5GB για 30 μέρες είναι η @sofianaxos  και ο @Mitsossdn . 

Σας ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας και stay tuned για τον επόμενο διαγωνισμό που θα ανέβει πολύ σύντομα! Emoji που κλείνει το μάτι