Διαγωνισμός #22 - Τα χαμένα!

ΚΟΜΙΟΥΝΙΤΙ ΜΑΝΑΤΖΕΡ

Κλειδιά, γυαλιά, ακουστικά, κ.α. Χάνεις συνέχεια πράγματα; Περνάς τη μέρα σου ψάχνοντας; Ε μπράβο. Κέρδισες. 4GB για 30ημέρες! Αρκεί να γράψεις σε σχόλιο τι χάνεις πιο συχνά και να είσαι ένας από τους τρεις που θα κερδίσουν στην κλήρωση.

September_Visuals_Finals____Community_2400x2400 copy 2.jpg

40 Σχόλια
ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Τα κλειδιά μου.

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Τα γυαλιά μου 

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Τα κλειδιά μου.

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Χάνω συνέχεια τον αναπτήρα μου αλλά βρίσκω αναπτήρες άλλων μέσα στην τσέπη μου. 

ΟΜΟΤΙΜΟΣ

Την ταυτοτητα μου συνεχεια!!!

Χαχαχ δεν ξερω γιατι ποτε δεν την βρισκω και μπροστα στα ματια μου να ειναι!

Παντως ειναι η 3 ταυτοτητα μεσα σε 1 χρονο😂🤣 εχθες πηγα και παρεδωσα την 2η γιατι την βρηκα κατω απο το κρεβατι😂😂 ειπα στον αστυνομικο να κρατησω και τις 2 οχι μου ειπε😅😅😅 μην την ξαναχασεις γιατι δεν εχει αλλη😅😅😂

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Tην καρτα τραπεζης 🙄🙄

Πληρωνομαι με το βιβλιαριο και μετα απο 1 εβδομαδα βρισκω την καρτα 😏😂

ΕΜΠΕΙΡΟΣ

τι να πρωτοθυμηθω από τόσα που ξεχνάω ο άνθρωπος.

είναι τόσα πολλά.

το μόνο που θέλω είναι να είναι ξεχασιάρης σαν εμενα ο χάρος και να μας ξεχάσει όλους μας.

ΕΜΠΕΙΡΟΣ

αφιερωμένο σε όλους images.jpg

απορία:ποιον να πιστέψεις τωρα αφού είναι όλοι ξεχασιαρηδες;

τον ορθιο ή τους καθιστους;

ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΜΕΝΟΣ

Το δίπλωμα οδήγησης. Το έχω χάσει κι ακόμα δεν έχω φτιάξει τα χαρτιά για επανέκδοση... 😁😁Διαδικτυακό ρομπότ με έκφραση απελπισίας

ΟΜΟΤΙΜΟΣ

Το κινητό μου!!!!!!Emoji που βγάζει τη γλώσσαΧαμογελαστό emojiEmoji με έκφραση έκπληξης

Ευτυχώς με πέρνω τηλέφωνο και το βρίσκω!!!!!!!

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Το πιο συνηθισμένο είναι να ξεχάσω που έχω βάλει τη λίστα με τα πράγματα για τα καθημερινά ψώνια , κυρίως του σουπερμάρκετ...

Μετά ψωνίζω αυτά που θυμάμαι,ξεχνώ τα περισσότερα, επιστρέφω σπίτι κι όπως πάντα βρίσκω το χαρτί με τη λίστα στο πιο χαζό σημείο...

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Κλειδιά, τι άλλο; 😜 

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

χάνω συνέχεια τα γυαλιά του ήλιου, δεν μπορεί κάποια μέρα θα είναι εκεί που νομίζω ότι τα άφησα

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Tην επετειο γάμου !!! Πολύ χαρούμενο emoji

ΟΜΟΤΙΜΟΣ

Στην γειτονιά μου κάθε Τρίτη 6μμ έχει φανουροπιτες φουλ. Παιδια νεξτ Τάιμ θα κανω κ για ομαδαρα μας νομίζω μας Χρειάζεται... 

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

tag name ths douleias...

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Τα τσιγαρα μου

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Τον αναπτηρα μου!!καθε μερα αγοραζω...

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Τα ακυστικα χανο συνέχεια 😂😎

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Τα γυαλιά μου

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Tα γυαλιά, τα κλειδιά και τον αναπτήρα Χαρούμενο emoji

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Συνήθως χάνω τους αναπτήρες μού αλλά το έχω συνηθίσει πλέον, μία μέρα γυρνώντας κομμάτια στο σπίτι από νυχτερινή βάρδια είχα χάσει τα κλειδιά μού, πάω στο αυτοκίνητο να τα ψάξω,το κάνω φύλο και φτερό, ψάχνω τής τσέπες μού, ψάχνω κάτω στο πεζοδρόμιο στις σκάλες μήπως μού έπεσαν κάτω!, σαν τρελός έκανα! Τέλος πάντων μετά από Κανά δύο ώρες περίπου παίρνω τηλέφωνο τον κλειδαρά και τον παρακαλάω να έρθει γρήγορα, καθώς βγαίνω έξω για να τον περιμένω συνειδητοποιώ ότι τα είχα αφήσει πάνω στην κλειδαριά τις εξώπορτας!🤣

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

χάνω πιο συχνα το κινητό 

ΠΑΙΧΤΗΣ

Αναπτηρες συνήθως και ότι προσπαθώ να θυμηθώ τι έχω χάσει 😂

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Τα κλειδιά μου

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ
Τα γυαλιά ηλίου μου. Αν τα βγάλω από το κεφάλι μου, κάπου θα τα ξεχάσω σίγουρα! Χαρούμενο emoji
ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Το καπέλο μου... 😁😁😁

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

πολυ δυσκολα να χασω κατι...να ξεχασω ομως πολλες φορες και διαφορα ...ευτυχως οχι σημαντικα

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

mercedes_kleidi_kelifos.jpgΣυνεχώς τα κλειδιά του αυτοκινήτου...και πιστεύω δεν είμαι ο μόνος σ' αυτή την ζωή......

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Το μυαλό μου συνέχεια και δεν ξέρω που το βάζω

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Το αυτοκίνητο μού στα πάρκινγκ!

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

χάνω αμνιακό υγρό

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Το χρόνο μου

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Τα κλειδιά μου

ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΜΕΝΟΣ

Το παιδί μου.