Διαγωνισμός #23 - Τι έκανε τον Σεπτέμβριο ξεχωριστό

ΚΟΜΙΟΥΝΙΤΙ ΜΑΝΑΤΖΕΡ

Σεπτέμβρης σχεδόν τέλος… Πες μας τι συνέβη στον δικό σου Σεπτέμβρη και πέρασες τέλεια. Μπες σε κλήρωση και οι δύο νικητές κερδίζουν από 5GB για 30 μέρες για να κάνουν τέλειο και τον Οκτώβρη!

September_Visuals_Finals_Community_2400x2400 copy.jpg

23 Σχόλια
ΕΜΠΕΙΡΟΣ

01/09/2019 Αρχή της Ινδίκτου, δηλαδή αρχή του νέου Εκκλησιαστικού έτους.

11/09/2019 Αρχή σχολικής χρονιάς.images (3).jpg

ΕΜΠΕΙΡΟΣ

10/09/2019 πλήρωσα δυο εφκα.

19/09/2019 πήρα το ραβασάκι του ενφια κι αύριο θα το πληρώσω.

ωχ αμάν.πολύ ξεχωριστός μηνας ο Σεπτέμβρης.

ΟΜΟΤΙΜΟΣ

11.9. 😊 Η Αρχη της νεας σχολικης χρονιας.. καλη σχολικη χρονια στα παιδακια 🤩 

Καλο κουραγιο στους δασκαλους/ες 🤣🤣🤣

ΟΜΟΤΙΜΟΣ

Ενα είναι το γεγονός μακράν..  Τα γενέθλια της μανούλας μας την Παναγιάς..  Αν δεν ήταν αυτή δεν θα ξέρω αν πήγαινε παιδί μου νήπιο.. Αν ζούσα με προβλήματα υγείας που είχα.. Αν αν...είχα ευκαιρία να ζήσω και αυτό τον Σεπτέμβρη..

7678.gif

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Μετά απο 26 χρόνια κάθομαι πάλι στα θρανία για να  παρω ένα χαρτί συμπληρωματικό αυτός ο μήνας ήταν πράγματι πολύ ξεχωτιστός

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Η αρχη της σχολικης χρονιας!!!! Τα γλυκα μου παιδια μεγαλωσαν εναν ακομα χρονο!!!! Ο ''μικρος'' πλεον Ε δημοτικου και η "μεγαλη" Γ γυμνασιου!!!! 😘😘😘😘😘

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

IMG_20190925_190829_197.jpg17/9

Η γιορτη μου ...ηταν γιορτη 17/9 βρεθηκα με φιλους που ειχα καιρο να δω κ.περασαμε ομορφα  κ πηρα πολυ θετικη ενέργεια...

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ
Ο πολύ καλός καιρός στις περισσότερες μέρες του συγκεκριμένου μήνα. Ζέστη σε αποδεκτά επίπεδα και το βραδάκι δροσούλα για καλούς ύπνους. Μακάρι και το καλοκαίρι να ήταν σε αυτές τις θερμοκρασίες.
ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

12-21 Σεπτεμβρίου σε συνέδριο στο Βερολίνο!!!

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

τιποτα συγκλονιστικο♡♡

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Τελείωσε το καλοκαίρι... No more holiday... 

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

πολλα πραγματα εκαναν το Σεπτεβρη ξεχωριστο οπως αρχιζει το εκκλησιαστικο ετος,αρχιζει και δροσιζει απο την ζεστη του καλοκαιριου ,αρχιζουν σχολεια ,τελειωνουν οι διακοπες , αρχιζουν τα αθλητικα και ποδοσφαιρικα πρωταθληματα ,το Γενεσιον της Θεοτοκου, ο...ΕΝΦΙΑ ,η διεθνης εκθεση Θεσσαλονικης και πολλα αλλα... υγεια να χουμε και ολα καλα...ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

ΕΜΠΕΙΡΟΣ

21 Σεπτεμβρίου αλλαγή εποχής από καλοκαίρι σε φθινόπωρο

23 Σεπτεμβρίου φθινοπωρινή ισημερία.equinox_Sep2019.jpg

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Ο Σεπτέμβρης πήγε καλά. Αφού ξεφύγαμε από τις ζεστές κάτι έγινε...Λιγο με την επιστροφή στην δουλειά υπήρξε θέμα κατά τα άλλα καλή χρονιά να έχουμε 😋

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

27/09 γεννήθηκε το 2ο κοριτσάκι μού. Επομένως είναι ο ποιό ξεχωριστός & ιδιαίτερος μηνας!

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ...

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Ο δικός μου Σεπτέμβρης ήταν τέλειος γιατί τον πέρασα με τον άνθρωπο που αγαπώ πιο πολύ ❣

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

egrapsa 4  lexis kai kerdisa...

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Συνεβη οτι καλυτερο ερωτευτηκα...

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Ερωταςςςςςςςςς

ΟΜΟΤΙΜΟΣ

Σεπτέμβρης τέλος!!! Καλό μήνα στο παρεάκι!!!!!!

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Το οτι επιτελους ξεκουραστηκα αυτο τον μηνα

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

βρήκα 2 νέους φίλους