Διαγωνισμός #29 - Αχ αυτές οι γάτες...

ΚΟΜΙΟΥΝΙΤΙ ΜΑΝΑΤΖΕΡ

Πες μας το πιο κουλό μέρος που έχεις δει γάτα και μπες στην κλήρωση για 3GB για 30 μέρες. Κάνουμε εμείς την αρχή: μέσα στο πλυντήριο πιάτων...και όχι, δεν πλύθηκε! Εικονίδιο γάτας που βγάζει τη γλώσσα

com_website.jpg

19 Σχόλια
ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Στον κινητήρα του αυτοκινήτου μου.  

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Μέσα στην λεκάνη της τουαλέτας

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Στον καδο απορριματων

ΕΜΠΕΙΡΟΣ

Στο κρεβάτι σε ξενοδοχείο!!!!! Αυτο με πλυντήριο με σοκαρε πιο πολυ απο οταν την ειδα στο κρεβάτι 

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ Efi
ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Πανω στη κερασια , στη προσπαθεια ν πιασει ενα εντομο αλλα εχασε την ισοροπια της κ βρεθηκε χαμηλα! Απο τα ψηλα στα χαμηλα!

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ
καλά παιδιά ντάξει,τι μου θυμίσατε τώρα ?? πάνω στο κουρτινόξυλο ... ανάμεσα από το ξύλο και το ταβάνι...
ΕΜΠΕΙΡΟΣ

20191115_094147.jpg

Η Σουζη μου 

Καθεται πανω στην πλατη της μαμας μου δεν φευγει απο εκει με τιποτα 🤣🤣🐈🐱

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

μέσα στην λεκάνη της τουαλέτας😂😊

ΕΜΠΕΙΡΟΣ

Χάχα!!! Πλακα κανεις Μαρία. Απίστευτη η γατα σου!! Δεν την τσιμπάει με τα νυχακια τής; Δεν σκιζει τα ρουχα της; εναν παπαγαλο εχω και μου χει τρυπήσει τις μισές μπλούζες!!! @Maria22 Γατα καρφίτσα. Αν ηταν με κριτήριο την καλυτερη και οχι κλήρωση σιγουρα ειχες κερδίσει 

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Πάνω στο καπάκι της τουαλετας και όπως κατευηκε το σπάσε ο γατουλης μου 😊😊😊

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Μέσα στο ασανσέρ ( ήταν τής γειτόνισσας και την έψαχνε δεν μπόρεσα να την πιάσω αλλά ειδοποίησα τον άντρα τής γειτόνισσας ) 

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

ψυγείο....

ΕΜΠΕΙΡΟΣ

images (4).jpg

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

45361621_10215716430455264_6212073107310510080_o.jpgΤο πιο περίεργο μέρος, έξω μαζί με το φιλαράκι μου τον Σοφοκλή...

ΠΑΙΧΤΗΣ

Είναι μέσα στην μάσκα αερίου 

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Μέσα στην ντουλάπα μου. Πήγα να πάρω ρούχα να ντυθώ, πετάχτηκε και σκιαχτηκα. Δεν μπορώ να περιγράψω το α ουρλιαχτό!!!

😜 🤣 😁 

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Να κοιμάται μέσα στο σπιτάκι του σκύλου μας 😂 ορίστε και μια φωτογραφία της γατούλας Screenshot_2019-10-31-08-53-22-473_com.miui.gallery.png

ΕΜΠΕΙΡΟΣ

Χαχαχα Καλημερα οχι δεν μας γρατζουναει 😁😁😂😂 ειναι φανταστικη γατουλα εχει μανια με την μαμα μου εκει της καθετε συνεχεια και οχι μονο κοιμαται και στην καρεκλα της.. 😜 20191116_105317.jpg

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

και ο δικός μου κοιμάται μέσα στο πλυντήριο το καλοκαίρι Πάνω στην πόρτα επίσης