Διαγωνισμός #31 - Λίστα δώρων!

ΚΟΜΙΟΥΝΙΤΙ ΜΑΝΑΤΖΕΡ

Σε κάποιες περιπτώσεις, μένουμε πάντα παιδιά. Τι δώρο θα ζήταγες σήμερα από τον Άγιο Βασίλη; Απάντησέ μας με comment και μπες στην κλήρωση για να κερδίσεις ένα πακέτο ΚΙΟΥ ΣΤΑΡ ΧΙΟΥΤΖ! 

com_december-calendar_Community-Contest-6.12.png

22 Σχόλια
ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

ενα smartphone...

ΛΕΚΤΟΡΑΣ

Αγαπητέ άγιε Βασίλη επειδή φέτος ήμουν καλό παιδί θα ήθελα να μου φέρεις ένα Dell Alienware Area-51m (i9-9900K/32GB/1.08TB + 512GB/GeForce RTX 2080/FHD/W10). Σου επισυνάπτω και φωτογραφία για να σε διευκολύνω.Περιμένω με ανυπομονησία.

large_20191029135621_dell_alienware_area_51m_i9_9900k_32gb_1_08tb_512gb_geforce_rtx_2080_fhd_w10.jpeg

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

νατος ο μπαρμπα μπίλης, δωρα μας φερνει με τον ιπταμενο ρουντολφ, σε όλα τα καλά παιδιά... 

επειδή όμως το ¨παιδι¨που γραφει εδω ανήκει "στα κακά παιδιά που πανε παντού" ...θέλει ένα ..... είναι και στα χρώματα του Santa Emoji που κλείνει το μάτι αμα ζητας...

opel_corsa_368.jpg

ΕΜΠΕΙΡΟΣ

Ήταν μια πολύ δύσκολη χρονιά οπότε το μόνο που θέλω είναι υγεία για εμένα και όσους αγαπώ... Βασικά για όλους..

όλα τα άλλα... θα έρθουν...

αυτά...

Ανώνυμος
Δεν εφαρμόζεται
Χμμμμ... Το δώρο που ζητάω απο τον Άγιο Βασίλη είναι να μην υπάρχει δυστυχία, να είναι όλοι οι άνθρωποι υγιείς και χαρούμενοι, να μην υπάρχουν άστεγοι, να υπάρχει για όλο τον κόσμο ένα πιάτο φαί, να υπάρχει γύρω μας αγάπη, ανθρωπιά και φιλότιμο !!!! Πολλά ζητάω ξέρω... <3 <3 Καλά Χριστούγεννα και Ευτυχισμένο το 2020 με υγεία αγάπη και ευτυχία !!!!
ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Μια καλή φωτογραφική μηχανή !!! ❤️ 😘 😄 

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

ενα λαπτοπ!

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

ενα smartphone!!!!!!!!!Χαρούμενο emoji

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

μονο υγεια να φερει ο αγιος βασιλης!!!γιατι χωρις υγεια τιποτα δεν μπορει να γινει!!

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Επειδή παραήμουν καλό παιδί φέτος, λέω να μου φέρεις εκείνο το Nintendo Switch που λέγαμε...! Θα σου έχω αφήσει και κουραμπιέδες κάτω απο το δέντρο!

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ
ένα κινητό θέλω να μην κολλάει έχω αγανακτήσει με αυτό..
ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Υγεία και μια αγκαλιά...Ναι, Άγιε Βασίλη...καλά κατάλαβες!!

Αυτόν ντε...τον ψηλό, τον σωματαρά ,τον ομορφο ,που κάθε μέρα περνά απ το παράθυρο του γραφείου και προχωρά αγέρωχος...

Καλέ ούτε τ' όνομα του δεν ξέρω...Κάνε κάτι κι εγώ θα επικαλούμαι κάθε μέρα τ' όνομα σου...Όρκο σου δίνω!!

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Θα ηθελα 1 ταξιδι προς την Ολλανδια με ολα τα εξοδα πληρωμενα

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

ΥΓΕΙΑ για όλο τον κόσμο και για μένα ένα εισητήριο για Ντακάρ Σενεγάλης να συναντήσω τον άνθρωπο που έχω μες στην καρδιά μου ❤️..

Merry ☃️ Christmas 💖 

Santa is coming to town 🤶☃️🎈

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

ΥΓΕΙΑ και ένα καινούριο λαπτοπ

ΕΜΠΕΙΡΟΣ

Υγεια 🌷🌷

Αγαπη 🌷🌷

Ευτυχεια 🌷🌷

Η Λιστα μου για φετος 💜💜

Καλες γιορτες🎄🎄🎄inbound997952642373227445.jpg

ΕΜΠΕΙΡΟΣ

μπερδεύτηκα κι έστειλα κατά λαθος στον άγιο τη λίστα με τα ψώνια.

μετά σκεφτικά ότι αν μου τα φέρει του χρόνου θα του στείλω λογαριασμούς.

υγεια υγεια και υγεια σε όλο το κόσμο και ταχεία ανάρρωση σε ασθενείς.

ΕΜΠΕΙΡΟΣ

@Maria
ΚΟΜΙΟΥΝΙΤΙ ΜΑΝΑΤΖΕΡ εσύ έχεις μέσα σου το " παιδι";

εάν ναι πες μας τι δώρο θα ζήταγες από τον Άγιο Βασίλη;.
μήπως ζητούσες αυτο;,

imagesDZYOINXS.jpg

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Υγεία σε όλους.

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

smartphone γιατί το δικο μου έσπασε 

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Smartwatch

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Εγώ θα ήθελα μία σύνδεση δώρο από την Q κινητή για 24 μήνες καλά Χριστούγεννα σε όλους με υγεία