Διαγωνισμός #8 - Το πρώτο σου CD

ΚΟΜΙΟΥΝΙΤΙ ΜΑΝΑΤΖΕΡ

Ώρα για ΑΝΑΣΚΑΦΕΣ! Κατεβείτε υπόγειο, χωθείτε αποθήκη, ανεβείτε πατάρι, ανοίξτε κούτες! Θέλουμε τo πρώτο CD που αγοράσατε! Σε φωτογραφία, να φαίνεται και ο τίτλος... Emoji που βγάζει τη γλώσσα 

Όσοι ανεβάσουν φωτογραφία μέχρι τις 29/05 μπαίνουν σε κλήρωση για ένα Samsung Galaxy S10! 

May_Visual_CD-01.jpg

82 Σχόλια
ΟΜΟΤΙΜΟΣ

Maria
ΚΟΜΙΟΥΝΙΤΙ ΜΑΝΑΤΖΕΡ Ώρα για ΑΝΑΣΚΑΦΕΣ μας λες.

ας ανασκαψουμε τους ορους διαγωνισμού. Στον αριθμό 5.1.2 μας λέει ρητά ότι ο καθένας από εμάς τους ενδιαφερομενους πρέπει να πάρει μέρος στο διαγωνισμό ΜΟΝΟ με ένα προφίλ.ας ανασκαψουμε τώρα και τους διαγωνιζομένους.με μια πολύ χαλαρή ματια βλέπουμε ότι το προφιλ george1il_794xN.1728494323_ie1j.jpgτο προφιλ Κατερίνα 136 IMG_20190523_220542.jpg

και το προφιλ anastas 179 IMG_20190524_094747.jpg

έχουν κοινά σημεία.ιδιο χέρι ιδιο φόντο σε όλες τις φωτο.αρα είναι ένα άτομο με πολλά  προφιλ και προσπαθεί να μας κοροϊδέψει και να σας εξαπατησει όπως έκανε στον διαγωνισμό 7 αφού με αυτά τα δικα του προφιλ ψήφισε τον εαυτό του και βγήκε νικητής.λοιπόν μαρια τι θα γίνει με την περίπτωση του;

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Κάλιο αργά παρά ποτέ: Ακόμα κι εσύ άργησες να το καταλάβεις Απρίλιε.

https://community.myq.gr/t5/%CE%94%CE%99%CE%91%CE%93%CE%A9%CE%9D%CE%99%CE%A3%CE%9C%CE%9F%CE%99/%CE%9...

Το έιχα καταλάβει από την πρώτη στιγμή,

ΑΛΛΑ δε μου είναι και κάτι νέο:

ΑΥΤΟΙ €ΙΜΑΣΤΕ, ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΑΣ (Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ).

george1 το διαγωνισμό 7 τον έκλεισαν και δεν προλάβαμε να σε συγχαρουμαι . Συγχαρητήρια λοιπόν για τη νίκη σου και καλή επιτυχία σε αυτόν εδώ.
ΟΜΟΤΙΜΟΣ

όπως είχε πει και η μαρια στον διαγωνισμό 7 απαραίτητο προσόν η φαντασία μας.εσυ ergasia μπορείς να φανταστείς τι νόημα είχε έχει το σχόλιο μου που μου σερβίρεις;

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Όχι, δε μπορώ να φανταστώ ότι την προηγούμενη βδομάδα την συν€χαρησες και τώρα γράφεις αυτό:

όπως είχε πει και η μαρια στον διαγωνισμό 7 απαραίτητο προσόν η φαντασία μας.εσυ ergasia μπορείς να φανταστείς τι νόημα είχε έχει το σχόλιο μου που μου σερβίρεις;
ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

IMG_20190527_205219.jpgRicky martin

Τι μας θυμήσατε! Τέλειος διαγωνισμός. 💕😊🌟

ΠΑΙΧΤΗΣ

61338681_2723038347738476_6293104756340555776_n.jpg

Ευτυχώς βρήκα και εγώ κάποιο CD, έχουν γίνει είδος υπό εξαφάνιση...! Ευχαριστούμε για τον υπέροχο διαγωνισμό....!

ΟΜΟΤΙΜΟΣ

τα (συγχαρητήρια) που έγραψα δεν ήταν τόσο φιλικά.ειχα το σκοπο μου αλλα δε μου βγήκε καλά. περισσότερα δεν μπορώ να σου πω γι' αυτό το θέμα.θα σε αφήσω να συνεχίσεις να με υποτιμάς κι εγώ θα συνεχίσω παρ' όλο ότι όλοι εσείς καταλαβαίνετέ τα πάντα από την πρώτη στιγμή εγώ λέω θα συνεχίσω να κάνω ότι κάνει ο τύπος στο σκίτσο images.jpg

καλο ξημέρωμα.

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

20190527_232013.jpg

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

IMG_20190527_232231.jpg

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

IMG_20190527_202655_HHT.jpg

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Τέλειος διαγωνισμός!!!IMG_20190527_203148.jpg

ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΜΕΝΟΣ

IMG_20190528_075107.jpg

ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΜΕΝΟΣ

cd1.jpg

ΛΕΚΤΟΡΑΣ

IMG_20190528_130020.jpg

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

20190528_130437.jpg

Ρε κιου με έκανες να κάνω άνω κάτω τη ντουλάπα μου και ιδού το αποτέλεσμα!!! 

ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΜΕΝΟΣ

IMG_20190528_130938~2.jpg

Απλά ο Θεός!!!!!!!!

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Ευριδίκη-Μίσησε με (1993)

5050 δραχμές 😂

BeautyPlus_20190528134142826_save.jpg

BeautyPlus_20190528134238693_save.jpg

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

IMG_20190527_203243.jpg

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Screenshot_2019-05-28-20-35-18-1-1.pngBlack Box ..... Oh yea baby

Ανώνυμος
Δεν εφαρμόζεται

@απριλιος  δεν ειναι δικα μου ολα τα προφιλ αφου δεν γίνεται  να φτιάξεις με το ιδιο τηλέφωνο αλλο λογαριασμό απλώς οι υπόλοιποι ειναι συγγενείς που εχουν Q και μου πατησαν τα like. Για αυτον τον διαγωινισμό τους εστειλα τις φωτογραφίες για να μπορούν να πάρουν μέρος @Maria 

ΟΜΟΤΙΜΟΣ

εσύ όμως ούτε ένα λαικ δεν έχεις βαλει στους συγγενείς σου απ'οτι ειδα.σε καμία ανάρτηση τους.κρίμα. αυτοί σε βοήθησαν να νικήσεις κι εσύ τους έγραψες.χαχαχα.τι λες μωρε;τα σκεφτηκες καθολου αυτα που εγραψες;θελεις να σου αναλύσω και τις άλλες κουταμάρες σου; λοιπόν κοπελια εξηγήσεις όχι σε μένα.εγώ σου έχω κάνει αναφορά και τελείωσα.τον λόγο έχουν άλλοι.για το μόνο που λυπάμαι είναι ότι υπάρχουν παντού γύρω μας πονηρά άτομα.καλο ξημέρωμα.

ΟΜΟΤΙΜΟΣ

α ναι.να σου θυμίσω ότι χρωστάς μια συγνώμη σε αυτή τη μικρή κοινότητά εδώ μέσα.

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Τί ψάχνεις αγαπητέ @απριλιος , ο νεποτισμός ήταν αν€καθεν το σήμα κατατεθ€ν της λληνικής κοινωνίας. Παίζει και να μην έχει ακούσει τη λέξη το 90% του πληθυσμού μας και να μην ξέρει ούτε τι σημαίνει.

δεν ειναι δικα μου ολα τα προφιλ αφου δεν γίνεται  να φτιάξεις με το ιδιο τηλέφωνο αλλο λογαριασμό απλώς οι υπόλοιποι ειναι συγγενείς που εχουν Q και μου πατησαν τα like. Για αυτον τον διαγωινισμό τους εστειλα τις φωτογραφίες για να μπορούν να πάρουν μέρος

Βέβαια, ακόμα κι €τσι (με νεποτισμό) κατά δήλωση (που δεν ισχύει βεβαίως), υπάρχει και η άλλη δικαιολογία (των πονηρούληδων συμπολιτών μας), όταν τους τσακώσουν:

https://www.news247.gr/kosmos/mykonos-estiatorio-kataggelies-peiragmenes-kritikes-facebook-google-tr...

https://www.newsit.gr/topikes-eidhseis/notio-aigaio/epidromi-eforiakon-sto-estiatorio-tis-mykonou-me...

Αλλά ποιός έχ€ι χρόνο να πατά link τώρα; ΚΑΙ ΣΥΝ€ΧΙΖΟΥΜΕ.

Και εννοείται ότι (€τσι όπως είμαστε) , εεεεερχεται. ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ'ΧΕΙ ΤΕΛΟΣ: Όπως και η Q (Wind) στο ίδιο "κλίμα".

Υ.Γ.Emoji με έκφραση ντροπής Και να στο προχωρήσω; Ποιός σου λέει ότι ο διαγωνισμός #7# δεν ήταν στημένος από το ίδιο το εδώ site (λέγε με και καλά Maria), όταν ακριβώς 4 like χρειάζονταν για να μη δώσει το δώρο σε πραγματική φαντασία, όπως ήταν οι όροι του διαγωνισμού 7), αλλά σε αυτό:

Είμαστε για γέλια...Έεεεερχεται._

sreenshot=στιγμιότυπο οθόνης δυο κουμπια που δεν πατιούνται ποτέ μαζι. 

Και πολύ "φαντασία" μιλάμε: Άξιζ€ τα 4 likes.....!!!!!

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Υποφέρω, υποφέρω, υποφέρω, υποφέρω......πολύ!!   🎧💿20190528_230105.jpg

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Εγώ γελάω: Σκάω στα γέλια με τα χάλια μας (ΚΑΙ η ίδια η Q , ίδια κι όμοια, μες στο colpo).

Υποφέρω, υποφέρω, υποφέρω, υποφέρω......πολύ!!   🎧💿📀

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

IMG_20190529_003738.jpg

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

cd2.jpg

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

IMG_20190529_105218.jpg

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

IMG_20190529_105153.jpg

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

IMG_20190529_105306.jpg

ΚΟΜΙΟΥΝΙΤΙ ΜΑΝΑΤΖΕΡ

@Ergasia λυπούμαστε που νιώθεις έτσι, παρολ’αυτά θα θέλαμε να σε ενημερώσουμε ότι οι διαγωνισμοί του κομιούνιτι είναι απολύτως έγκυροι και νόμιμοι σύμφωνα με τους αναρτημένους όρους. Στο παρελθόν έχουμε εντοπίσει περίπτωση χρήστη που παραβίασε τους κανόνες του διαγωνισμού, ο οποίος και αποκλείστηκε. Σχετικά με τον συγκεκριμένο διαγωνισμό, δεδομένου ότι παραβιάστηκαν οι όροι, οι χρήστες που το έκαναν θα αποκλειστούν από το διαγωνισμό ούτως ή άλλως.

ΚΟΜΙΟΥΝΙΤΙ ΜΑΝΑΤΖΕΡ

We have a winner! Νικήτρια του διαγωνισμού είναι η @Nantia ! Σας ευχαριστούμε όλους για τη συμμετοχή σας και μείνετε συντονισμένοι γιατί σύντομα ανεβαίνει νέος διαγωνισμός! Emoji που κλείνει το μάτι