Ψήφισε την δράση του Ιουλίου!

ΕΘΕΛΟΝ ΣΤΑΦ

Ψήφισε ποια θέλεις να είναι η δράση του Ιουλίου που θα διοργανώσει η Q με την ethelon!

Γράψε με σχόλιο ποια από τις δύο δράσεις προτιμάς να διοργανώσουμε πρώτα και πες μας αν θες να συμμετέχεις και εσύ!

1. Cookies 4 good

Βάζουμε όλη την φαντασία, την καλή διάθεση και το χαμόγελό μας, φτιάχνοντας κουλουράκια για οργανισμούς που φιλοξενούν άτομα που βρίσκονται σε ανάγκη.

Cookies.png

2. Λαϊκή Αγορά

Επισκεπτόμαστε μια λαϊκή αγορά στο κλείσιμό της και μαζεύουμε φρούτα/λαχανικά που δε θα χρησιμοποιηθούν, για οργανισμούς που φιλοξενούν άτομα που βρίσκονται σε ανάγκη.

μπορουμε.png

11 Σχόλια
Ανώνυμος
Δεν εφαρμόζεται

περρισοτερο το2. κ το 1 καλο ειναι.μακαρι να μπορούσα να βοηθήσω αλλά δεν ειμαι απο αθηνα  ειμαι λαρισαιος💘👍💖

ΟΜΟΤΙΜΟΣ

οτι κι αν κανετε το αποτέλεσμα θα είναι το ίδιο.το διλλημα είναι πρώτα τα κουλουράκια ή τα λαχανοφρουτακια.

θα πω πρώτα τα κουλουράκια κατά προτίμηση πασχαλινά για 2 λογους

1)με μια κούπα γάλα και έξι έως οχτώ κουλουρια το πρωί είσαι χορτάτος τουλάχιστον ως το μεσημέρι.

2) με τα κουλουρια και το γάλα δουλεύει αρκετά καλά και το έντερο.

και μετά μαζεύετέ και τα λαχανικά.καλη δύναμη 💪 εύχομαι.

ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ

Cookies 4 good!!!! Ξέρω έχω δει ανθρώπους όμορφους αξιοπρεπείς που δεν δέχονται ελεημοσύνη και μαζεύουν τα προιοντα από λαική. Και ξέρω και ανθρώπους της λαικής που αφήνουν σακούλες στην άκρη για ον κυρ ηλία για την κυρία άννα για τον παππού με το καπελάκι και την ομπρέλα -μπαστουνάκι γιατι δεν θελουν να τα πάρουν από χέρι τους. το σύστημα δόξα τον θεό δουλεύει άριστα.. και ΄πηγαίνει και σε ανθρώπους που δεν θέλουν να τσαλακώσουν αξιπρέπειά τους.. τουν νοιώθω.. δεν θα ήθελα να επεμβει κάποιος.. προτιμώ τα μπισκοτάκια.. επιπλέον το χειροποίητο κρύβει μια γλυκα μια αγαπη. να είστε καλά!!!!!

ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ

Απο την αρχή που ξεκίνησε το site του κομιούνιτι ΠΑΝΤΑ όλες οι δράσεις που διοργανώνει η αγαπημένη μας Q σε συνεργασία με την ΕΘΕΛΟΝ είναι τόσο σημαντικές και ιδιαίτερες  που είναι εξαιρετικά δύσκολο να διαλέξεις και να ξεχωρίσεις μία απο αυτές!!!!  Θερμά συγχαρητήρια στην αγαπημένη μου Q που διοργανώνει τέτοιες δράσεις και βάζει πολλά λιθαράκια για να έχουμε όσο το δυνατόν πιο καλύτερη κοινωνία, αφού δυστυχώς το κράτος μας ανέκαθεν κοιμάται τον ύπνο του δικαίου!!!!  Εμένα προσωπικά με συγκινεί άπειρα όλο αυτό και θα συμμετείχα και εγώ σε όλες τις  δράσεις αλλά δυστυχώς έχω προβλήματα υγείας και μου είναι δύσκολο...  =((  Και πάλι θερμά συγχαρητήρια στην ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ και αγαπημένη μου Q!!!!   <3  <3  <3  <3

ΕΘΕΛΟΝ

2. Λαϊκή Αγορά Καρδιά

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Κι εμένα το 2ο μου φαίνεται πιο πρακτικό

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Επειδή τα φρούτα και λαχανικά είναι πιο υγιή από τα κουλουράκια θα προτιμούσα πρώτα το 2 και μετά το 1.

ΕΘΕΛΟΝ

το 2 - No more food waste!

To 2o - Λαϊκή Αγορά !! Πολύ χαρούμενο emoji

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ
Tο No 2 ΛΑΙΚΗ ΑΓΟΡΑ
ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Το νουμερο 2 Χαρούμενο emoji