Ψηφισε την Δράση του Ιουνίου!

ΕΘΕΛΟΝ ΣΤΑΦ

Ψήφισε ποια θέλεις να είναι η δράση του Ιουνίου που θα διοργανώσει η Q με την ethelon!

Γράψε με σχόλιο ποια από τις δύο δράσεις προτιμάς να διοργανώσουμε πρώτα και πες μας αν θες να συμμετέχεις και εσύ!

1. Επίσκεψη σε φιλοζωικό σωματείο

Θα επισκεφτούμε το φιλοζωικό σωματείο Νίκαιας και θα ταΐσουμε τα αδέσποτα σκυλάκια, ενώ θα έχουμε την δυνατότητα να τα βγάλουμε βόλτα στο πάρκο

γαβ2.jpg

2. Καταγραφή αδέσποτων ζώων

Θα κάνουμε μια βόλτα σε μια γειτονιά της Αθήνας, κατά την οποία θα καταγράψουμε τα αδέσποτα σκυλάκια σε ειδική φόρμα.

δογ1.jpg

19 Σχόλια
ΕΜΠΕΙΡΟΣ

οποίο κι αν κάνετε από τα δυο θα είναι πολύ καλο.δεν ξέρω πιο να προτείνω απλα θα πω αν είσαστε πολλοί μοιραστειτε.μισοί  στο ένα μισοί στο άλλο.

Ανώνυμος
Δεν εφαρμόζεται

καλημερα κ εγω θα διαλέξω αυτο που εγραψε ο @απριλιος  εάν γινετε φυσικά!!💖👍

ΕΘΕΛΟΝ

Καλημέρα!

Η δράση 1: όμορφες στιγμές με τα σκυλάκια στο Φιλοζωικό σωματείο

ΕΘΕΛΟΝ

Αχ πόσο όμορφες δράσεις! Ψηφίζω το 1, θα είναι ωραίο να στηρίξουμε το Φιλοζωικό Σωματείο. Μπράβο σε όλους για τις όμορφες ιδέες!!

ΛΕΚΤΟΡΑΣ

Πιστεύω πως αν κάνετε καταγραφη των αδέσποτων και στελνατε τις μετρησεις σας σε καποιο σωματιο .. τοτε θα μπορουσαν και αυτά να βρουν καποια στεγη με την βοηθεια των αρμοδιων 

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Το 1ο. Τι ποιο όμορφο από το να δούμε από κοντά όλα αυτά τα ζώα που φιλοξενούνται σε ένα σωματείο μέχρι να βρουν το μόνιμο σπίτι τους, και ίσως να μάθουμε και μερικά επιπλέον πλραγματα για τη φροντίδα, τις ανάγκες και τη καθημερηνότα τους από κάποιον άνθρωπο του σωματείου, που τα ζει καθημερινά!! Χαρούμενο emoji

ΕΘΕΛΟΝ

Το 1 Εικονίδιο γάτας που εκφράζει έκπληξη

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

To 1 🐶

ΕΘΕΛΟΝ
ΕΘΕΛΟΝ

ψηφίζω δράση 1 !!!!

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Κι εγώ ψηφίζω το 1!

ΟΜΟΤΙΜΟΣ

Πολύ δύσκολο να διαλέξω, είναι και τα δύο εξίσου σημαντικά!!!!  <3  <3

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Το Νο 2 και να γίνεται 2 φορές τον Χρόνο  ώστε να υπάρχουν στατιστικά σε κάθε δήμο ...

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Και τα 2 είναι σημαντικά. Διαλέγω το 2 με την ελπίδα πως τα αδεσποτακια θα βρουν κάποια στέγη. Μακάρι να γίνουν δράσης και σε άλλες πόλεις. 

ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΜΕΝΟΣ

Το 1! 

ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΜΕΝΟΣ

Το δευτερο!!!!

ΑΡΧΗΓΟΣ

Εγώ προτιμώ το δεύτερο Καρδιά

ΕΜΠΕΙΡΟΣ

Καταγραφή!!!! Ελπίζω και τσιπάκι! Και σε δεύτερο χρόνο στείρωση. Ευχαριστουμε

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Ψηφίζω και τα 2. Οποία δραση τελικά και αν κάνετε, καλό στα σκυλάκια θα κάνετε

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

ψηφίζω το 2ο νομίζω θα είναι ποιο σημαντικη η καταγραφή! Ενώ στην 1η νομίζω πως το σωματειο ουτως η αλως τα φροντίζει τα ζωάκια 😊