Ανακάλυψε το ΜΠΟΤ!

ΚΟΜΙΟΥΝΙΤΙ ΜΑΝΑΤΖΕΡ

Είναι το «δεξί σου χέρι»! ‘Η το αριστερό… ό,τι σε βολεύει! Του μιλάς και αυτό κάνει όλα τα υπόλοιπα!

Είναι το ΜΠΟΤ της Q και είναι εκεί πάντα για σένα. Για να σου δίνει λύσεις & απαντήσεις. Βλέπεις το υπόλοιπό σου, βρίσκεις πακέτα και αποκλειστικά όφερ, παραγγέλνεις SIM Card, ενώ μέχρι να πεις “Q” έχεις ανανεώσει τον χρόνο ομιλίας σου, γρήγορα και απλά. Emoji που βγάζει τη γλώσσα

Μην χάνεις χρόνο, μπες στο ΜΠΟΤ και κάνε τη ζωή σου πιο εύκολη!

Bot-2400.png

2 Σχόλια
ΕΜΠΕΙΡΟΣ

Πολύ καλή προσπάθεια..
Όντως υπάρχει εξυπηρέτηση στο messenger και είναι άμεση
Εμένα όταν τους είχα ζητήσει βοήθεια για σήμα (πέρσι) σε σημείο με μηδέν σήμα 60 χλμ από κέντρο Αθήνας μου είπαν ότι έχει τέλεια κάλυψη ... και να δοκιμάσω την κάρτα sim σε άλλη συσκευή.. Ακόμα κλαίω.. και όχι μόνον εγώ... όλοι όσοι στην γειτονιά έχουν wind και άλλη μία εταιρεία..
Για ιστορικούς λόγους η άλλη εταιρεία ήταν πιο ακριβής ..δεν έχουμε σήμα.. έχετε οικόπεδο να βάλουμε κεραία;

ΕΜΠΕΙΡΟΣ

Για κάτι ευκολο να δω και την ανταπόκριση του , ηταν αμεση , για πιο ιδιαίτερες ερωτήσεις παίρνω τηλ , η στέλνω μνμ στην σχετική φόρμα της Wind .

Σε κάθε περίπτωση πάντως πήρα τις απαντήσεις (λύσεις) στα θέματα μου .

Απορώ με κάποιους που ειναι συνέχεια στην μουρμούρα και στην γκρίνια και πάντα δυσαρεστημένοι.