Κιου Σταρ: Το πιο λαμπερό μηνιαίο πακέτο, τώρα με 7€

ΚΟΜΙΟΥΝΙΤΙ ΜΑΝΑΤΖΕΡ

Το αγαπημένο σου πακέτο της ΚΙΟΥ, αυτό που σε κάνει ΣΤΑΡ,  προσφέρεται σε ακόμα πιο οικονομική τιμή.

Για όλους τους συνδρομητές της Q που ενεργοποιούν το πακέτο αποκλειστικά online, η τιμή μειώνεται και από 8,5 ευρώ, το βρίσκεις 7€, μέχρι τις 31 Ιουλίου!

Θα μας πεις τώρα : «Και τώρα τί αλλάζει σε σχέση με πριν;»

Κάτσε να σου πω…Τίποτα!

Το πακέτο ΚΙΟΥ ΣΤΑΡ συνεχίζει να προσφέρει 200΄ανά 1’’ προς Ελλάδα, ΕΕ, ΗΠΑ, Καναδά και Αυστραλία! (Κάτι θα ετοιμάσουμε σύντομα να καλείς ελεύθερα και στο διάστημα!!!)

Επιπλέον, όσα data και λεπτά ομιλίας δεν κατανάλωσες, μεταφέρονται αυτόματα στον επόμενο μήνα γιατί έχεις rollover. Αρκεί να ανανεώσεις ξανά το πακέτο σου πριν λήξει. Και τα λεπτά ομιλίας είναι προς Ελλάδα και εξωτερικό.

Α, και έχεις και 500 MB!

Α, και συνεχίζεις να μιλάς 1 δευτερόλεπτο και να πληρώνεις 1 δευτερόλεπτο!

Α, και ξέχασα να πω πως μιλάς προς Ελλάδα και διεθνείς προορισμούς, και χρησιμοποιείς το πακέτο κανονικά σε περιαγωγή!

Μην με ξαναρωτήσεις…. Ένα πράγμα δεν είναι ίδιο στο νέο Κιου Σταρ. Η τιμή!

Γίνε ο Σταρ του καλοκαιριού μαζί με την Q. Τόσο Απλά.

7 Σχόλια
ΟΜΟΤΙΜΟΣ

ΕΕΕΕ  QQQQ  περιμένω πακετάκι για κλήσεις και προς το διάστημα εε κανονισέ το ξέρεις εσύ...  Οι φίλοι μου στο διάστημα στεναχωριούνται που δεν τους παίρνω και δίκιο έχουν...    xD  <3  <3 

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Η ανανέωση μέσω MyQ app δεν θεωρείται online? Γιατί ανανέωσα 25/7 και μου κράτησε 8.5€

???????

ΜΟΝΤΕΡΕΙΤΟΡ

@Yiannisfs Ονλαιν ανανέωση θεωρείται αυτή στην οποία θα χρησιμοποιήσεις πιστωτική, χρεωστική ή PayPal κάρτα, αρκεί φυσικά να γίνει μέσα από το myQ app.

ANTMIN

@Yiannisfs μήπως έχεις ενεργοποιήσει το KIOY ΣΤΑΡ AUTO; 

Η προσφορά ισχύει μόνο για το ΚΙΟΥ ΣΤΑΡ πακέτο.

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

@nanohana92ναι όντως έχω ενεργοποιημένο το Q Star Auto.....

Αδικία, αλλά thanx γιατί τουλάχιστον μου λήφθηκε η απορία

ΜΟΝΤΕΡΕΙΤΟΡ

@Yiannisfs  μπορείς να μάθεις περισσότερα για το ΚΙΟΥ ΣΤΑΡ AUTO όπως και για όλα τα πακέτα της Q, από την σελίδα εδώ: http://bit.ly/2GInkP5

ΟΜΟΤΙΜΟΣ

🤗 Grazie αγαπημενη Q