Αγαπημένος-η ηθοποιός

11 ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ 11
Highlighted
ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Απ: Αγαπημένος-η ηθοποιός

Θανάσης Βέγγος !!!!    Καλοί μου άνθρωποιιιι !!!!   Τότε που υπήρχε ακόμα η καλοσύνη και το φιλότιμο !!!!   <3  <3

Highlighted
ΕΜΠΕΙΡΟΣ

JohnyTheboy συμφωνω με τον Stamos ειναι πολυ καλος.Οι επιλογες σου ειναι για πολυ ψαγμένα ατομα.😉😉
Highlighted
ΕΜΠΕΙΡΟΣ

Συμφωνώ με JohnytheBoy.. Το σινεμά και η τηλεόραση στην Ελλάδα εξαιτίας έλλειψης σεναρίων μάλλον χαντακωναν και χαντακωνουν τους ηθοποιούς... Ίσως φταίμε κ εμείς που αρκούμαστε σε σαπουνόπερες, βιντεοταινιες, τουρκικά, ριαλτυ και οτιδήποτε εύπεπτο... Κ δυστυχώς στον αφρό δεν κάθεται πάντα ότι καλύτερο.. Έχουμε ενδείξεις καλών ηθοποιών στην Ελλάδα..
Highlighted
ΜΟΝΤΕΡΕΙΤΟΡ

Αποδέχομαι λοιπόν την πρόκληση από τον @απριλιος  Πολύ χαρούμενο emoji

Από ξένους ηθοποιούς μου αρέσει πολύ o Tom Ellis (Lucifer-Netflix) αλλά και ένας όχι τόσο γνωστός, ο John Stamos (είναι και ελληνικής καταγωγής!).

Από 'Ελληνες δεν μου άρεσε ποτέ κανείς ιδιαίτερα Λυπημένο emoji

Highlighted
ΝΤΟΚΤΟΡ

Γεια σου JohnyTheboy.
Από Έλληνες ποιον να πρώτο πεις; Δανδουλάκη,Καρέζη,Ηλιόπουλος,Βλαχοπούλου,...ειναι πολλοί ακόμα κ είναι όλοι τοσο αξιαγαπητοι που δεν μπορώ να ξεχωρίσω κάποιον.
Από ξένους θα πω κι εγώ Tom Hanks και Χάρισον Φορντ όχι σαν Ιντιάνα Τζόουνς αλλα ως φυγάς
Σειρά σου JohnyTheboy.
Highlighted
ΜΟΝΤΕΡΕΙΤΟΡ

Θέλω οπωσδήποτε να ακούσω/διαβάσω αγαπημένο ηθοποιό του @απριλιος ! Θα μου κάνεις την χάρη; Πολύ χαρούμενο emoji

Highlighted
ΕΜΠΕΙΡΟΣ

Και Ελληναρας!!! 😏 Θα συμλήρωνα για Τομ Χανκς.. Την δωρεάν διαφήμιση που μας έχει κάνει ούτε Έλληνες δεν μας έχουν κάνει...
Highlighted
ΜΟΝΤΕΡΕΙΤΟΡ

Θα πω Tom Hanks γιατί είναι εξίσου καλός και σε κωμωδία αλλά και σε δράμα!

Highlighted
ΕΜΠΕΙΡΟΣ

Το οτι εισαι δασκαλος το ειπαμε Alexander!Εγω παιδια τοσα χρονια δεν ηξερα οτι ο Μουστακας ηταν Κυπριος,να που στα 42 μου το εμαθα κ αυτο απο εδω.
Για να επανελθω στο θεμα ομως θα ηθελα να πω οτι η ερωτηση ειναι λιγο ακαθόριστη.Υπαρχει η νεα κ η παλια γενια Ελληνων κ ξενων ηθοποιων που μπορεις να πεις οτι ξεχωριζεις καποιους.Απο αυτην την αποψη μπορω να επιλεξω απο ξενους τον παλιο ηθοποιο Τζειμς Ντιν κ απο τους νεους τον Ραιαν Γκοσλινγκ ενω απο Ελληνες τον Νικο Ξανθοπουλο κ απο την νεα γενια τον Μιχαλη Λεβεντογιαννη (εκανε τον αστυνομικό στην σειρα Έρωτας μετα).
Εσυ ομως Madeleine δεν μας ειπες ποιος σ'αρεσει?
Highlighted
ΕΜΠΕΙΡΟΣ

Ωραίο θεματάκι ... δεν μιλάμε για Πατσινο & Ντε Νιρο αυτοι ειναι εκτος συναγωνισμού .
Απο ξένους πολύ τον πάω , φοβερό στυλ ηθοποιάρα που λέμε
Φόρεστ Γουίτακερ (Forest Whitaker).
Να σας τον θυμίσω οσοι δεν τον θυμάστε με την ταινία που του χάρισε το Οσκαρ Α' Ανδρικού ρόλου The last king of Scotland, οσοι και οσες δε την εχετε δεί , πρέπει 100%.
Και απο Ελληνες και ας ηταν (Κύπριος) οτι και να γράψω ειναι λίγο .... ολοι τον αγαπήσαμε ολοι γελάσαμε και ολοι τον εχουμε πάντα μέσα στην καρδιά μας ...
ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ....respect !!!!