Διαφημιστικα SMS προσφορων

ΕΠΙΛΥΘΗΚΕ
6 ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ 6
ΜΟΝΤΕΡΕΙΤΟΡ

Απ: Διαφημιστικα SMS προσφορων

Ο χρήστης @cfrantzol  έγραψε:

Πωπω ντροπη μου! Το πιο απλο, δηλαδη να γκουγκλαρω το 12410 ΔΕΝ το ειχα σκεφτει(!!!).

Και οντως εχει πληροφορειες.

Ευχαριστω!

Δεν χρειάζεται να αναζητήσεις κάτι στο διαδίκτυο καθώς μπορεί να πέσεις πάνω σε πληροφορίες που πλέον δεν ισχύουν. Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να ακολουθήσεις τις οδηγίες της @Madeleine !

Οδηγίες:

"Για να λαμβάνεις αποκλειστικές για τον αριθμό σου προσφορές δεν έχεις παρά να κάνεις είσοδο στο απλικέισον της Q, να ανατρέξεις στις ρυθμίσεις, ρυθμίσεις επικοινωνίας και στην πρώτη επιλογή να επιλέξεις "ΝΑΙ"."

ΜΟΝΤΕΡΕΙΤΟΡ

Ο χρήστης @cfrantzol  έγραψε:

Γεια σε ολους!

Σε μια απο τις συνδεσεις μου (και μονο σε αυτη) λαβαινω σχεδον καθημερινα προσφορες για λεπτα ομιλιας ή ντατα ή ΣΜΣ.

Παραδειγμα ενος τετοιου ειναι αυτο: "400Λ ΠPOΣ OΛOYΣ & 1GB ΓIA 30 MEPEΣ MONO ME 5€! ΣTEIΛE 47 ΣTO 12410 H ENEPΓOΠOIHΣE TO ΣTO MYQ https://tinyurl.com/ybgojyqq EΩΣ KAI 25/7!"

Οπως γραφει, για να τα αποκτησω με παροτρυνει να καλεσω ενα πενταψηφιο η να μπω σε μια ιστοσελιδα. Κατ' αρχην δεν μου αρεσει η ιδεα γιατι μου μυριζει παγιδα ειδικα επειδη αναφερει και πενταψηφια. Ξερει καποιος τι παιζει με αυτες τις προσφορες?

Ευχαριστω για τον χρονο σας και καλο Σ/Κ!

Γεια σου! @cfrantzol !

Το link σε οδηγεί στην εφαρμογή ώστε να μπορείς  να κάνεις είσοδο και να ενεργοποιήσεις την αποκλειστική προσφορά online. Μπορείς να ακολουθήσεις τις οδηγίες της @Madeleine  σε αυτό εδώ το θρεντ και μετά από λίγο καιρό θα αρχίσεις να λαμβάνεις αποκλειστικές για τον αριθμό σου προσφορές, στο myQ app, στο μωβ δωράκι πάνω δεξιά. 

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Πωπω ντροπη μου! Το πιο απλο, δηλαδη να γκουγκλαρω το 12410 ΔΕΝ το ειχα σκεφτει(!!!).

Και οντως εχει πληροφορειες.

Ευχαριστω!

ΜΟΝΤΕΡΕΙΤΟΡ

@cfrantzol  Γεια σου Χαρούμενο emoji 

Για να λαμβάνεις αποκλειστικές για τον αριθμό σου προσφορές δεν έχεις παρά να κάνεις είσοδο στο απλικέισον της Q, να ανατρέξεις στις ρυθμίσεις, ρυθμίσεις επικοινωνίας και στην πρώτη επιλογή να επιλέξεις "ΝΑΙ".

Highlighted
ΟΜΟΤΙΜΟΣ

Τσεκαρισε το 12410 στο διαδυκτιο. Υπάρχουν πληροφορίες.
ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ

Όχι φίλε μου δεν είναι παγίδες, είναι αληθινές προσφορές και το 12410 αν το παρατηρήσεις καλύτερα δεν σε λέει να το καλέσεις αλλά να στείλεις δωρεάν μήνυμα... Για να καταλάβεις, το πενταψήφιο νουμεράκι 12410 είναι αριθμός της Q!!!   Δεν υπάρχει καμία παγίδα, είναι προσφορές που σου έρχονται κατευθείαν απο την Q!!  Παλιά ερχόντουσαν και σε μένα, αλλά για κάποιο άγνωστο λόγο που δεν τον ξέρω κάν σταμάτησαν απότομα!!!!   =((((... Οπότε μην το φοβάσαι!!!!   

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Διαφημιστικα SMS προσφορων

Γεια σε ολους!

Σε μια απο τις συνδεσεις μου (και μονο σε αυτη) λαβαινω σχεδον καθημερινα προσφορες για λεπτα ομιλιας ή ντατα ή ΣΜΣ.

Παραδειγμα ενος τετοιου ειναι αυτο: "400Λ ΠPOΣ OΛOYΣ & 1GB ΓIA 30 MEPEΣ MONO ME 5€! ΣTEIΛE 47 ΣTO 12410 H ENEPΓOΠOIHΣE TO ΣTO MYQ https://tinyurl.com/ybgojyqq EΩΣ KAI 25/7!"

Οπως γραφει, για να τα αποκτησω με παροτρυνει να καλεσω ενα πενταψηφιο η να μπω σε μια ιστοσελιδα. Κατ' αρχην δεν μου αρεσει η ιδεα γιατι μου μυριζει παγιδα ειδικα επειδη αναφερει και πενταψηφια. Ξερει καποιος τι παιζει με αυτες τις προσφορες?

Ευχαριστω για τον χρονο σας και καλο Σ/Κ!