Είμαι η γουιντ και θα σου κρατήσω ότι ποσό γουστάρω εγώ!!

1 ΑΠΑΝΤΗΣΗ 1
Highlighted
ΜΟΝΤΕΡΕΙΤΟΡ

Απ: Είμαι η γουιντ και θα σου κρατήσω ότι ποσό γουστάρω εγώ!!

Καλημέρα! Για να μπορέσουμε να δούμε όσα αναφέρεις μαζί, μπορείς να επικοινωνήσεις απευθείας με την ομάδα των social media στο Facebook. Ωστόσο, βεβαιώσου πως δεν έχεις επιλέξει την αυτόματη ανανέωση μέσω του app.
Highlighted
ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Είμαι η γουιντ και θα σου κρατήσω ότι ποσό γουστάρω εγώ!!

Καλησπέρα! Μπορείτε να μου εξηγήσετε πως γίνεται να ζητάει κανείς ανανέωση χρόνου στο καρτοκινητό μετά από ερώτηση πόσα θέλετε να δίνει επιλογές από 10 μέχρι 50..Να πατάς εσύ 10 ευρώ και να βλέπεις στην αναλυτική ότι η γουιντ σου έχει κρατήσει 20!! 10 για αυτό το μήνα και 10 για τον επόμενο!!! Όπως σου δίνει την ανάλυση..Καλλόοο??? Πρωτότυπο??? Το έκανε και τον προηγούμενο μήνα και λέω δε θα παραπονεθώ!! Δε μπορεί κάποιο λάθος θα έχει γίνει! Κι όμως! Είχε κρατημένα τα στοιχεία της κάρτας μου και μόλις πάτησα να πληρώσω μου κράτησε καταχρηστικά και τελεσίδικα τα 20 ευρουδάκια μου!!! Άντε βγάλε άκρη εσύ τώρα.. παίρνε τηλέφωνα!.. Γιατί μας ρωτάει αφού πρόκειται να πάρει ότι θέλει??? Παιδιά τι ναι αυτά τα ρεζιλίκια μετά βίας συγκρατω τους τρόπους μου..θα τρελαθουμε τελείως εδώ πέρα!! Παρακαλώ να μου επιστραφούν άμεσα τα χρήματα μου...και πάλι!!!