ΚΑΡΤΕΣ ΑΝΑΝΕΩΣΗΣ

6 ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ 6
ΟΜΟΤΙΜΟΣ

Απ: ΚΑΡΤΕΣ ΑΝΑΝΕΩΣΗΣ

Και αν δείτε το νουμερό μου οι μονάδες μου έληγαν 2 Ιουλίου και δεν έχω κάνει ανανέωση οπότε μου έχει μηδενιστεί το υπόλοιπο και οι προσφορές που είχα... =((((  Αν μπορέσω να βάλω τον άλλον  μήνα θα το προσπαθήσω με δανεικά(Aν βρώ βέβαια)...    =(((( 

ΟΜΟΤΙΜΟΣ

Με δυσκολεύουν πολύ τα 2 ευρώ παραπάνω κάθε 2 μήνες...   Με τα 10 ευρώ που  ήτανε την πάλευα άγρια για να τα δίνω...  Τώρα δεν ξέρω, ίσως να το καταργήσω τελείως το κινητό...  pffff...  =((((  

ΟΜΟΤΙΜΟΣ

Δεν έχω αυτήν την δυνατότητα  δυστυχώς γιατί το κινητό μου είναι απο τα παλιά με πλήκτρα και δεύτερον είμαι μακροχρόνια άνεργος και δεν έχω την οικονομική δυνατότητα να διαθέσω χρήματα για νέο κινητό...   =((  

Highlighted
ΛΕΚΤΟΡΑΣ

Μου το έχουν πει και μένα. Γιατί δεν κάνεις ανανέωση με το application της Q από το κινητό σου με χρήση τραπεζικής κάρτας (χρεωστική, πιστωτική ή προπληρωμένη). Είναι πολύ εύκολο. Επιπλέον κάνε ανανέωση 10 ευρώ ώστε να παίρνεις τα 1000 λεπτά προς Q και το 1GB internet

ΜΟΝΤΕΡΕΙΤΟΡ

Ο χρήστης @Dionisos12  έγραψε:

ΠΗΓΑ ΣΕ ΜΙΚΡΑ ΣΗΜΕΙΑ ΠΩΛΗΣΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΚΑΡΤΑ ΑΝΑΝΕΩΣΗΣ ΤΩΝ 10 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΜΕ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΚΑΤΑΡΓΗΘΗΚΑΝ ΕΔΩ ΚΑΙ 4-5 ΜΕΡΕΣ... ΚΑΙ ΟΤΙ Η ΕΛΑΧΙΣΤΗ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΠΛΕΟΝ ΕΙΝΑΙ 12 ΕΥΡΩ...  ΙΣΧΥΕΙ????   =( 

Καλημέρα! Το ελάχιστο ποσό ανανέωσης χρόνου ομιλίας με χρήση κάρτας 16ψήφιου κωδικού είναι 12€.

Ωστόσο, οι συνδρομητές Q μπορούν να ανανεώνουν εύκολα και γρήγορα online τον χρόνο ομιλίας τους μέσα από το myQ (με χρήση χρεωστικής/πιστωτικής κάρτας ή PayPal) και να λαμβάνουν εντελώς δωρεάν 1000' προς Q και 1GB για 30 ημέρες (ισχύει για κάθε μηνιαία online ανανέωση)!

Επίσης, κάθε φορά που ένα ΚΑΟΥΝΤ ΝΤΑΟΥΝ όφερ είναι διαθέσιμο προς ενεργοποίηση, "ξεκλειδώνει" η δυνατότητα για online ανανέωση με 6€!

ΕΜΠΕΙΡΟΣ

ΝΑΙ!!! ΙΣΧΥΕΙ. ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΤΟ ΚΑΝΑΝ...

ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΦΙΛΕ

ΟΜΟΤΙΜΟΣ

ΚΑΡΤΕΣ ΑΝΑΝΕΩΣΗΣ

ΠΗΓΑ ΣΕ ΜΙΚΡΑ ΣΗΜΕΙΑ ΠΩΛΗΣΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΚΑΡΤΑ ΑΝΑΝΕΩΣΗΣ ΤΩΝ 10 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΜΕ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΚΑΤΑΡΓΗΘΗΚΑΝ ΕΔΩ ΚΑΙ 4-5 ΜΕΡΕΣ... ΚΑΙ ΟΤΙ Η ΕΛΑΧΙΣΤΗ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΠΛΕΟΝ ΕΙΝΑΙ 12 ΕΥΡΩ...  ΙΣΧΥΕΙ????   =(