Κομιούνιτι Φίντμπακ

7 ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ 7
ΟΜΟΤΙΜΟΣ

Απ: Κομιούνιτι Φίντμπακ

Μην ξεχνάτε όμως την χρέωση ανα δευτερόλεπτο απο το πρώτο κιόλας δευτερόλεπτο, κάρτα ανανέωσης που ξεκινάει απο μόλις 10ευρώ, που καμιά άλλη ελληνική εταιρία δεν το έχει αυτό...(ξεκινάνε όλες απο 12...!!)  μην πω για τα countdown offers που βάζει  Μ Ο Ν Ο η  Q και ικανοποιεί όλα τα γούστα των συνδρομητών της με πολύ προσιτές τιμές που ξεκινάνε απο μόλις 1 ευρώ και χρέωση φυσικά ανα δευτερόλεπτο απο το πρώτο κιόλας δευτερόλεπτο...!!!!  Όλα αυτά που σας ανέφερα μόνο η Q μας τα έχει!!!!  Καμία μα καμία άλλη εταιρία δεν νοιάζεται έτσι για τους συνδρομητές της!!!! Ποια άλλη εταιρία απαντάει στις ερωτήσεις την συνδρομητών της στα social media τα Σαββατοκύριακα και τις αργίες????  Κ Α Μ Ι Α!!!  Άμα προσέξετε όλες σταματάνε να απαντάνε στις ερωτήσεις απο Παρασκευή μεσημέρι κιόλας (έλεος δηλαδή)  και αρχίζουνε πάλι απο Δευτέρα...!!!!!!   Για όλα αυτά και πολλά άλλα ακόμα  ψηφίζαμε ψηφίζουμε και θα ψηφίζουμε μόνο Q!!!!  Γ Ι Α Τ Ι  Q=Ο Ι Κ Ο Γ Ε Ν Ε Ι Α!!!!  Δίχως καμία υπερβολή!!!!   <3  <3  <3  <3  +

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Το τελευταίο διάστημα έχετε αυξήσει υπερβολικά τις τιμές των πακέτων. Μέσα σε ένα χρόνο το πακέτο με τα 150 λεπτά προς όλους, έχει σχεδόν διπλασιαστεί. Αντίθετα έχετε μειώσει τις τιμές για πακέτα του εξωτερικού. Γιατί αυτό; Εκτός αν δε σας ενδιαφέρει η εγχώρια αγορά. Θα συνιστούσα περισσότερη προσοχή σε αυτές τις αυξήσεις καθώς πλεον αρχίζετε και χάνετε το ισχυρό πλεονέκτημα τιμών που είχατε. Για σκεφτείτε το. Ακόμα και η wind που ανήκετε, αρχίζει και έχει πιο ανταγωνιστικά πακέτα. Επίσης, θα έπρεπε να έχετε μεγαλύτερη ευελιξία σε πακέτα. Π.χ. δεν υπάρχει κάποιο που να συνδιάζει ομιλία και κάποιο αριθμό μηνυμάτων. Έστω και περιορισμένων...

ΟΜΟΤΙΜΟΣ

Αγαπάμε Q!!!!  Η Q μου για μένα δεν είναι ένα δίκτυο κινητής τηλεφωνίας απρόσωπο, αλλά κάτι το εντελώς διαφορετικό!!!!   Η Q είναι για μένα Ο Ι Κ Ο Γ Ε Ν Ε Ι Α (δίχως υπερβολή)  που μου μιλάει και της μιλάω... κάθεται πάντα δίπλα μου και ανταλλάσουμε απόψεις για τα πάντα!!!!   Στα δύσκολα είναι μαζί μου και εγώ μαζί της, γιατί ακούει, σκέφτεται εκτιμάει και πράττει(κυρίως πράττει!!!!)... Εγώ σαν μακροχρόνια άνεργος που είμαι και ΔΥΣΤΥΧΩΣ στην ηλικία που είμαι σχεδόν κανείς δεν με θέλει... Λυπημένο emoji Λυπημένο emoji  αν δεν υπήρχε η αγαπημένη μου Q αυτή την στιγμή δεν θα είχα καν κινητό με την ακρίβεια που βλέπω να υφίσταται γύρω μου!!!!   Μόνο η Q μου όμως ακόμα και σε αυτή την περίπτωση ξέρει να νοιάζεται για τον διπλανό της...  και κάνει τις καλύτερες προσφορές απο όλους και απο όλαα!!!  Και εγώ επειδή παρατηρώ ποιος πραγματικά νοιάζεται θα είμαι πάντα δίπλα της και στα εύκολα αλλά προπάντων στα δύσκολα(που όμως δεν πρόκειται να έρθουνε ποτέ!!!!)  γιατί αυτοί που σκέφτονται σωστά και λογικά και ξέρουνε να εκτιμάνε έχουνε μόνο Q!!!!   Q=ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ, ΑΠΟ ΕΠΟΧΕΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΑΚΟΜΑ Η QUEST ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙ ΑΚΟΜΑ Η WIND, ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΤΟ ΔΙΚΤΥΟ ΤΗΣ VODAFONE...  ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΩ ΠΟΤΕ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΑ!!!!  Q ΤΟΤΕ Q ΤΩΡΑ ΚΑΙ Q ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ, ΓΙΑΤΙ ΕΙΠΑΜΕ  Q=ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ!!!!     <3  <3  <3  <3  +

ΛΕΚΤΟΡΑΣ

γιατι το σοπ και το community  θελουν αλλους λογαριασμους θα γινει χαμος με τοσους κωδικους και προφιλ. βαλτε ενα για ολα. μεχρι τωρα εχω ηδη τρεις. προφιλ σοπ community

Ανώνυμος
Δεν εφαρμόζεται

καλημερα !! αυτο που φτιάξατε  ειναι τέλειο!! μαθαίνεις πραγματα ρωτας-απαντάς .θα γράψω μονά αυτα τα λιγα , αλλα γενικα ειναι καλο  δεν μπορω να το περιγραψω κ ισος να χρειαστει κ κατι αλλο !! αυτα τα λεμε💖✔🆗😍

Highlighted
ΜΟΝΤΕΡΕΙΤΟΡ

Γεια σου. Εάν ψάχνεις κάποια βοήθεια ή απλά θες να μιλήσεις για κάτι, μπορείς να το γράψεις στο φορουμ. Εάν πάλι έχεις κάποια ιδέα σχετικά με την διαμόρφωση της Q, μπορείς να την μοιραστείς στον φούρνο ιδεών.

ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ

Να μας εξηγήσετε όμως που μπορούμε να γράψουμε τι. Αν η πρόταση αφορά τιμολογιακές αλλαγές,νέα πακέτα ή μπόνους ή κάποια νέα υπηρεσία, που θα το γράφουμε? Στο φόρουμ ή στο φούρνο ιδεών?
ANTMIN

Κομιούνιτι Φίντμπακ

Καλωσόρισες στο Κομιούνιτι!

Ελπίζουμε να σου αρέσει και να μας βοηθήσεις να το κάνουμε ακόμα καλύτερο. Εδώ μπορείς να σχολιάσεις οτιδήποτε έχει σχέση με την πλατφόρμα – από το πώς φαίνεται, αν σε βολεύει όταν την χρησιμοποιείς, τι σου αρέσει πολύ και τι καθόλου. Μην τσιγκουνευτείς τις λέξεις! Όσο καλύτερα μας τα πεις, τόσο καλύτερα θα τα κάνουμε!

Ευχαριστούμε!