Ο αριθμός δεν είναι διαθέσιμος!

2 ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ 2
ΜΟΝΤΕΡΕΙΤΟΡ

Απ: Ο αριθμός δεν είναι διαθέσιμος!

Ο χρήστης @kostpap42  έγραψε:
Γειά σας, Πρόσφατα από δικό μου λάθος καθυστέρησα να ανανεώσω την συνδρομή μου κι έχασα υπόλοιπο και προγράμματα που είχα ενεργοποιήσει. Βάσει των όρων της εταιρείας είναι σωστό και σε επικοινωνία που είχα με εκπρόσωπό σας ενημερώθηκα πως δε μπορεί να επιστραφεί κάτι. Το θέμα μου είναι γιατί πλέον δε μπορώ να λάβω εισερχόμενες κλήσεις; Ακούγεται το μήνυμα πως ο αριθμός δεν είναι διαθέσιμος. Δεν έχω καταφέρει να βρώ κάποιον όρο στο site σας περί αυτού. Ευχαριστώ για την όποια βοήθεια.

Χελόου! Προκειμένου να παραμένει ενεργός ένας αριθμός Q, θα πρέπει να γίνεται μία ανανέωση χρόνου ομιλίας ανά 60 ημέρες. Αν γίνει και ονλάιν από το απλικέισον ή την σελίδα, τότε κερδίζεις και 1000' προς Q αλλά και 1GB. Πληροφορίες μπορείς να δεις στη σελίδα της Q εδώ: https://bit.ly/2GKupAa

Highlighted
Ανώνυμος
Δεν εφαρμόζεται

Απ: Ο αριθμός δεν είναι διαθέσιμος!

σε παρόμοια φάση  του φίλου μου  οταν τον περνω τηλ δεν λεει το μήνυμα δεν ειναι διαθέσιμος αλλα κανει τουτ τουτ.τουλαχιστον  σε αυτο το θεμα να λεει οτι δεν ειναι διαθέσιμος κ οχι τουτ τουτ!!

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Ο αριθμός δεν είναι διαθέσιμος!

Γειά σας, Πρόσφατα από δικό μου λάθος καθυστέρησα να ανανεώσω την συνδρομή μου κι έχασα υπόλοιπο και προγράμματα που είχα ενεργοποιήσει. Βάσει των όρων της εταιρείας είναι σωστό και σε επικοινωνία που είχα με εκπρόσωπό σας ενημερώθηκα πως δε μπορεί να επιστραφεί κάτι. Το θέμα μου είναι γιατί πλέον δε μπορώ να λάβω εισερχόμενες κλήσεις; Ακούγεται το μήνυμα πως ο αριθμός δεν είναι διαθέσιμος. Δεν έχω καταφέρει να βρώ κάποιον όρο στο site σας περί αυτού. Ευχαριστώ για την όποια βοήθεια.