Πάρτε πίσω την έξτρα χρέωση 0,30€ για ανανέωση χρόνου ομιλίας!

3 ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ 3
Highlighted
ΛΕΚΤΟΡΑΣ

Απ: Πάρτε πίσω την έξτρα χρέωση 0,30€ για ανανέωση χρόνου ομιλίας!

Συμφωνώ απαράδεκτη η χρέωση!

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Προχτές που έκανα ανανέωση online με πιστωτική κάρτα αντί να μπουν στο λογαριασμό μου 8,93€ μετά την αφαίρεση του φόρου κινητής 12% όπως κάθε μήνα είχαν μπει 8,63€! Ψάχνοντας στο σάιτ είδα ότι είχε προστεθεί στους όρους ανανέωσης χωρίς επίσημη ανακοίνωση όπως είχαν κάνει όταν αύξησαν τα πακέτα και έκοψαν την πενταευρη ανανέωση. Τους έστειλα μήνυμα παραπόνων αλλά ακόμα δεν έχουν απαντήσει. Αν πάντως δεν το εφαρμόσουν και οι άλλοι δύο εν είδει καρτέλ και η Q συνεχίσει να το εισπράττει, τότε έφυγα για άλλη εταιρεία...
ΛΕΚΤΟΡΑΣ

Τι ακριβώς είναι αυτή η χρέωση για πες μας λίγο πιο αναλυτικά. Είναι κάποια χρέωση πέρα από το τέλος καρτοκινητης που χρεωνεται?
ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Πάρτε πίσω την έξτρα χρέωση 0,30€ για ανανέωση χρόνου ομιλίας!

Παρόλο που είμαι στην Q κάτι παραπάνω από 3 χρόνια, τον τελευταίο καιρό είμαι δυσαρεστημένος. Από την μία η αύξηση όλων των πακέτων, από την άλλη η μείωση του χρόνου ανανέωσης σε δίμηνο και η αύξηση της ελάχιστης ανανέωσης από 5 σε 10€. Και η σταγόνα που ξεχειλίζει το ποτήρι, η έξτρα χρέωση 0,30€ με κάθε ανανέωση! Ντροπή σας γιατί εμείς σας στηρίξαμε με την προτίμηση μας σε εσάς όσο παλευατε να φτιάξετε δίκτυο και τώρα που έχετε ικανοποιητική κάλυψη αντί να δώσετε προσφορές να τραβήξετε κόσμο, θα χάσετε κι εμας που είμαστε τόσα χρόνια εδώ. Αν δεν πάρετε πίσω αυτό το νταβατζιλίκι των 0,30 και δεν δώσετε κάνα δυο πακέτα πραγματικά οικονομικά εγώ προσωπικά θα φύγω από την εταιρεία σας και δεν θα είμαι ο μόνος...