Προσφορές

ΕΠΙΛΥΘΗΚΕ
8 ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ 8
Highlighted
ΕΜΠΕΙΡΟΣ

Απ: Προσφορές

🤣🤣🤣Αχ βρε Απριλιε πως τα λες ετσι πια!
Highlighted
ΝΤΟΚΤΟΡ

Παρ'τους τηλέφωνο κ απείλησε τους ότι θα φύγεις.
Ίσως σου κάνουν πάλι προσφορές.
Highlighted
ΛΕΚΤΟΡΑΣ

Δεν ειναι τοσο απλο. Σε δυο συνδεσεις μου η μια παιρνει ακομα προσφορες, η αλλη εδω και 2-3 βδομαδες σταματησε. Για σιγουρια μπας και ειχε αλλαξει κατι απο μονο του, ξαναεδωσα τις προτεινομενες ρυθμισεις επικοινωνιας μερες τωρα και ακομα δεν αλλαξε τιποτα. Η μια γραμμη "εσιωπησε" απο προσφορες.....
Highlighted
ΜΟΝΤΕΡΕΙΤΟΡ

Γεια σου @cfrantzol !

Αν ο αριθμός σου είναι ενεργός και ακολουθήσεις τις παρακάτω οδηγίες, τότε μετά από λίγες ημέρες μέσα από το myQ app και στο εικονίδιο που μοιάζει με δωράκι πάνω δεξιά, θα βρεις προσφορές που ταιριάζουν στις ανάγκες σου.

Έχεις τσεκάρει το εικονίδιο αυτό στην εφαρμογή;

Highlighted
ΛΕΚΤΟΡΑΣ

Δεν ειναι και τοσο Ιζι Τζομπ, δυστυχως. Εγω εχω δυο συνδεσεις η μια παιρνει προσφορες συνεχως, η αλλη ποτε. Ακολουθησα τις οδηγιες με τις ρυθμισεις επικοινωνιας μερες τωρα και ακομα δεν αλλαξε τιποτα. Κατι κανω λαθος, αλλα τι?

Highlighted
ΛΕΚΤΟΡΑΣ

Γιατί σταματήσατε της προσφορές απο 12410

Εγώ είμαι πελάτη με 3 αριθμούς στη Q, Αγαπάω την Q, ωμός από πολύ καιρό δεν μου στέλνει πια η Q προσφορές από το 12410 ΠΡΟΣΦΟΡΆ ΜΌΝΟ ΓΙΑ ΣΈΝΑ, γιατί δεν μου στέλνεις πια;
Highlighted
Ανώνυμος
Δεν εφαρμόζεται

Ευχαριστώ πολύ αγαπημένη μου Q και αγαπημένο  μου μποτάκι!!!!  Σας αγαπάωω...!!!!  <3 <3 +

Highlighted
ΜΟΝΤΕΡΕΙΤΟΡ

Ο χρήστης @Ανώνυμος  έγραψε:

Θα ήθελα να μου έρχονται προσφορές στον αριθμό μου, όπως παλιά!   =(

Χάι @Ανώνυμος!  Ίζι τζομπ! Μπες στο myQ app ή κάνε λογκιν από την ολοκαίνουργια σελίδα της Q, στο myQ προφαιλ σου, έπειτα πήγαινε "ρυθμίσεις" και μετά επέλεξε "ρυθμίσεις επικοινωνίας".  Εκεί θα σου εμφανιστούν δύο επιλογές. Στην πρώτη επιλογή που αναφέρει για εμπορική προώθηση προϊόντων επιλέγεις "ΝΑΙ" και στέι τιουντ για σούπερ αποκλειστικές προσφορές! 😉

Προβολή λύσης στην αρχική ανάρτηση

Highlighted
Ανώνυμος
Δεν εφαρμόζεται

Προσφορές

Θα ήθελα να μου έρχονται προσφορές στον αριθμό μου, όπως παλιά!   =(