Προσφορες

3 ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ 3
ΜΟΝΤΕΡΕΙΤΟΡ

Απ: Προσφορες

Ο χρήστης @007ation  έγραψε:
Και εγώ έχω 3 νούμερα Q και σε κανέναν δεν μου στέλνουν πια προσφορές από 12410, δεν ξέρω γιατί.

Σου έχουμε αναφέρει πιο πάνω τι πρέπει να κάνεις για να λαμβάνεις αποκλειστικές προσφορές! 📢

Highlighted
ΛΕΚΤΟΡΑΣ

Και εγώ έχω 3 νούμερα Q και σε κανέναν δεν μου στέλνουν πια προσφορές από 12410, δεν ξέρω γιατί.
ΜΟΝΤΕΡΕΙΤΟΡ

Ο χρήστης @Jammal198  έγραψε:
Καλημέρα
Εχω δυο νούμερα Q και στον ενα αριθμό μου έρχονται συνεχεια προσφορές ενω στον αλλον λιγοτερες. Επισης στην εφαρμογή δεν μου εμφανίζει τις ιδιες προσφορές. Στον αριθμό που δεν έρχονται προσφορές μου γίνονται χρεώσεις που δεν μπορω να καταλαβω

Χέι! Σχετικά με το τι μπορείς να κάνεις για να λαμβάνεις αποκλειστικές προσφορές για τον αριθμό σου, το έχουμε απαντήσει εδώ: https://bit.ly/2UFs6C1. Όπως σου αναφέραμε, οι προσφορές αυτές είναι αποκλειστικές για κάθε αριθμό άρα δεν λαμβάνουν όλοι τις ίδιες! Όσο για τις χρεώσεις που αναφέρεις, μπορείς να καλέσεις στο 13800 ή να επισκεφθείς ένα κατάστημα WIND προκειμένου να το τσεκάρουν και να σε ενημερώσουν! 😉

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Προσφορες

Καλημέρα
Εχω δυο νούμερα Q και στον ενα αριθμό μου έρχονται συνεχεια προσφορές ενω στον αλλον λιγοτερες. Επισης στην εφαρμογή δεν μου εμφανίζει τις ιδιες προσφορές. Στον αριθμό που δεν έρχονται προσφορές μου γίνονται χρεώσεις που δεν μπορω να καταλαβω