Συχνότητα ανανέωσης του χρόνου ομιλίας

ΕΠΙΛΥΘΗΚΕ
7 ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ 7
Highlighted
ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Απ: Συχνότητα ανανέωσης του χρόνου ομιλίας

Θα προσπαθήσω από το 13800 άλλη μια φορά, γιατί ο fb λογαριασμός διαγράφηκε πάραυτα!
Highlighted
ΜΟΝΤΕΡΕΙΤΟΡ

Γεια σου @gkefalas5  Χαρούμενο emoji

Αν θέλεις στείλε μήνυμα στη σελίδα μας στο Facebook σχετικά με αυτό και θα σε βοηθήσει το αρμόδιο τμήμα!

Highlighted
ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Η αλήθεια είναι ότι χθες κάλεσα το 13800, μου είπαν ότι θα με πάρουν πίσω, αλλά τελικά με έγραψαν κανονικά!!!
Highlighted
Ανώνυμος
Δεν εφαρμόζεται

Highlighted
ΜΟΝΤΕΡΕΙΤΟΡ

Ο χρήστης @gkefalas5  έγραψε:

Καλησπέρα σας,

Προσπαθώ μέσα στον τρέχοντα μήνα να κάνω για δεύτερη φορά ανανέωση κάρτας μέσω myq.gr και δεν είναι εφικτό. Μου βγάζει το παρακάτω μήνυμα:

Ανανέωση.PNG

Ωστόσο ψάχνοντας στο FAQ, βρήκα το παρακάτω:

Ηλεκτρονική Ανανέωση.PNG

Γιατί σε μένα δεν ισχύει αυτό? Ισχύει τελικά ή όχι?

Ευχαριστώ!

Γεια σου @gkefalas5 !

Προκειμένου να ελεγχθεί το ζήτημά σου και να εξυπηρετηθείς με τον καλύτερο δυνατό τρόπο, μπορείς αν θέλεις να στείλεις προσωπικό μήνυμα στη σελίδα της Q στο Facebook και να επιλέξεις "Θέλω εκπρόσωπο".
Εναλλακτικά, αν προτιμάς την τηλεφωνική επικοινωνία, μπορείς να καλέσεις στο 13800.

🙂

Προβολή λύσης στην αρχική ανάρτηση

Highlighted
ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Ωραία μου τα λες, αλλά εγώ έως τώρα έχω κάνει μια ανανέωση των 10€ όταν έκανα τη φορητότητα και άλλη μια έπειτα των 10€ μέσω διαδικτύου. Τώρα ωστόσο δεν μπορώ και τρίτη μέσω Online ανανέωσης!

Highlighted
ΕΜΠΕΙΡΟΣ

Φίλε είσαι το όνειρο κάθε εταιρείας..

Υπάρχει όρος το ποσό να μην ξεπερνάει τα 60ευρώ ανα 15 ημέρες με ίδια κάρτα. Είναι όρος ασφαλείας σε όλες τις εταιρείες.. Δοκίμασε μέσω paypal (και paypal βάλε την ίδια κάρτα δεν έχει θέμα)

Highlighted
ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Συχνότητα ανανέωσης του χρόνου ομιλίας

Καλησπέρα σας,

Προσπαθώ μέσα στον τρέχοντα μήνα να κάνω για δεύτερη φορά ανανέωση κάρτας μέσω myq.gr και δεν είναι εφικτό. Μου βγάζει το παρακάτω μήνυμα:

Ανανέωση.PNG

Ωστόσο ψάχνοντας στο FAQ, βρήκα το παρακάτω:

Ηλεκτρονική Ανανέωση.PNG

Γιατί σε μένα δεν ισχύει αυτό? Ισχύει τελικά ή όχι?

Ευχαριστώ!