Τερματισμος συνδεσης - Απωλεια Αριθμου

ΕΠΙΛΥΘΗΚΕ
5 ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ 5
ΜΟΝΤΕΡΕΙΤΟΡ

Απ: Τερματισμος συνδεσης - Απωλεια Αριθμου

@cfrantzol Για να το ελέγξεις, μπορείς να επικοινωνήσεις με την ομάδα των social media, στέλνοντας μήνυμα στη σελίδα της Q στο Facebook ή να καλέσεις στο 13800. 

Προβολή λύσης στην αρχική ανάρτηση

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Ο χρήστης @ChrisPy  έγραψε:

Χέλοουυ @cfrantzol

Ο αριθμός σου διαγράφεται στους 12 μήνες χωρίς ανανέωση. Να ξέρεις ότι πλέον η φραγή εισερχομένων κλήσεων γίνεται στους 4 μήνες χωρίς ανανέωση. 

Καλημερα @ChrisPy 

Κατι δεν παει καλα εδω. Η τελευταια ανανεωση εληξε μεσα Μαρτιου και ομως εχω ακομα εισεχομενες κλησεις αρα τουλαχιστον η τετραμηνια δεν ισχυει. Υπαρχει μηπως καποια εγκυκλιος της Wind/Q που να αναφερει επισημα αυτα τα ορια? Κατι τετοιο θα με βοηθουσε πολυ.

Ευχαριστω παντως για την απαντηση και ευχομαι καλο Σαββατοκυριακο!

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

ΟΜΟΤΙΜΟΣ

Έχεις καθαρίσει.. Εκτος αν είχες τις παλιές συνδεσεις q. (οχι καρτοκινητο αλλα καρτοσυνδεση).. Ετσι κ αλλιώς μν πληρωνεις τίποτα
ΜΟΝΤΕΡΕΙΤΟΡ

Χέλοουυ @cfrantzol

Ο αριθμός σου διαγράφεται στους 12 μήνες χωρίς ανανέωση. Να ξέρεις ότι πλέον η φραγή εισερχομένων κλήσεων γίνεται στους 4 μήνες χωρίς ανανέωση. 

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Τερματισμος συνδεσης - Απωλεια Αριθμου

Γεια σας!

Εχω μια συνδεση την οποια επαψα να αννανεωνω τον περασμενο Μαρτιο τοτε που αυξηθηκαν διαφορες χρεωσεις καθως και το μινιμουμ ποσο ανανεωσης. Τωρα, 7 μηνες μετα, ειναι μεν μπλοκαρισμενες οι εξερχομενες κλησεις αλλα λειτουργει για τις εισερχομενες και βεβαιως ο αριθμος ειναι ακομα ενεργος.

Η ερωτηση μου ειναι, ποτε θα τον χασω οριστικα? Δηλαδη ποσους μηνες μετα την ληξη της τελευταιας αναναεωσης η Κιου καταργει οριστικα τη συνδεση και ανακυκλωνει τον τηλεφωνικο αριθμο προς πωληση σε νεο συνδρομητη? Παλια ηταν 12+1 μηνες αλλα αυτα αλλαζουν καθε τρεις και λιγο και δεν εχω καταφερει να βρω καπου μια σιγουρη και ξεκαθαρα ενημερωμενη πληροφορια αν και εχω ψαξει αρκετα και στο ιντερνετ και σε αυτο το φορουμ.

Σας ευχαριστω για την αναγνωση και ελπιζω να μην απασχολω αδικα τον χρονο σας.

Καλο Σαββατοκυριακο!