Τι ειναι το προνομιακό πακέτο ;

ΕΠΙΛΥΘΗΚΕ
24 ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ 24
Highlighted
ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Απ: Τι ειναι το προνομιακό πακέτο ;

Όχι με 12 ευρώ το μήνα.
Είναι 28 μέρες σύνολο 13 μήνες το χρόνο.
1.40 οι φόροι και 30 λεπτά για την Q είναι 1.70 δεν σου φτάνουν τα 12 ευρώ.
Και κάθε τέσσερις μήνες υπάρχει και το κιούφη άλλο 1.70
Highlighted
ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Πλέον δεν υπάρχουν προνομιακά πακέτα.
Μέσα από το application της q μπορείς να αγοράσεις με 10.40 τα 1500 λεπτά με τρίλεπτη χρέωση φυσικάστο προνομιακό πακέτο η χρέωση ανά δευτερόλεπτο παρόλο που έστειλα το μήνυμα η χρέωση μου ειναι η τρίλεπτη .
κάλεσα στο 13800 ο ένας υπάλληλος μου είπε ότι είναι με το δευτερόλεπτο και θα το ερευνήσει δεν με πήρε ποτέ πίσω ο άλλος υπάλληλος μου είπε ότι αν στείλω το μήνυμα η χρέωση μου είναι λεπτό και μετά δευτερόλεπτο αλλά εγώ ακόμα και σήμερα εξακολουθώ να χρεώνομαι τρίλεπτο.
Highlighted
ΕΜΠΕΙΡΟΣ

Εγω εχω ηδη 2 νουμερα Q με τα 1500 κ με παίρνουν τηλεφωνο 2 φορες τον μηνα σχεδον να μου δωσουν κ αλλο.Κ οταν τους λεω πως εχω δυο κ ειμαι καλυμμένη με ρωτουν αν εχω καποιον γνωστο ή φιλο που θα ηθελε την προσφορα.Οποτε στο λεω εγγυημενα οτι ισχυει.
Highlighted
ΕΜΠΕΙΡΟΣ

@Δ8 Ισχύει , χθές μάλιστα ειχα τηλέφωνο απο την Q , και μου εδιναν 2 νέα προνομιακά νούμερα 1500 προς ολους .
Highlighted
ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ
ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Ισχύει ακόμα?
Highlighted
ΕΜΠΕΙΡΟΣ

Εγώ το έχω αυτό το πακέτο,ανανεώνω κάθε μήνα στέλνοντας 1500 στο 12410 κ παίρνω
1500 λεπτά προς όλους
1.5 GB ίντερνετ
1500 λεπτά προς Q
Highlighted
ΕΜΠΕΙΡΟΣ

Για να κλείσουμε και το θέμα , μου εδωσαν την παρακάτω προσφορά προνομιακού με 10.40€.
Παρακάτω το μνμ που ελαβα .
MOΛIΣ ENEPΓOΠOIHΣEΣ THN ΠPOΣΦOPA ΠOY ΣOY ΔINEI 1500Λ ΠPOΣ OΛOYΣ, 1,5GB KAI 500MB BONUS ΓIA 4 EBΔOMAΔEΣ!
Highlighted
ΜΟΝΤΕΡΕΙΤΟΡ

@Alexander τέτοια μου λες και κοκκινίζω!
Highlighted
ΕΜΠΕΙΡΟΣ

@JohnyTheboy ναι ετσι ειναι , ισως δεν το εγραψα σωστά , ευχαριστούμε για τις διευκρινίσεις , εισαι Αρχηγόπουλο !
Highlighted
ΜΟΝΤΕΡΕΙΤΟΡ

@απριλιος το 1GB μαζί με τα 1500' προς Q αποδίδεται εντελώς δωρεάν ως bonus online ανανέωσης σε κάθε μηνιαία online ανανέωση από 10€+ μέσα από το myQ app ή το myQ.gr, με χρήση πιστωτικής χρεωστικής κάρτας ή PayPal.

Με online ανανέωση 12€, οι συνδρομητές στους οποίους έχει αποδοθεί το προνομιακό πακέτο, μπορούν να έχουν τις παροχές που έχω αναφέρει.

Τέλος, το προνομιακό πακέτο είναι ένα (1500' προς όλους & 2GB με 10,40€) , οπότε ο @Alexander κάτι μάλλον δεν κατάλαβε καλά.