Φορητότητα σε q

ΕΠΙΛΥΘΗΚΕ
13 ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ 13
ΛΕΚΤΟΡΑΣ

Απ: Φορητότητα σε q

Νέα εξέλιξη κ σε αυτο το θέμα " φαίνεται ηταν η μέρα της Q μετά το κονέ που εγινε " , ειχαμε
και φορητότητα απο F2G σε Q με τον ιδιο αριθμό σε κατάστημα Wind , η μεταφορά παρόχου εγινε αμεσα !
ΕΜΠΕΙΡΟΣ

Υπομονή παιδια.
Υπομονή κι όπου να ναι έρχεται η άνοιξη...για όλα.
ΛΕΚΤΟΡΑΣ

@JohnyTheboy , τα στοιχεία μου τα εδωσα μέσω του messenger της Q , μου ειπαν οτι θα με πάρει εκπρόσωπος , πράγματι με πήρε την αλλη μέρα και μου ειπε οτι υπάρχει γενικό πρόβλημα για τις sim κάρτες της Q και θα επρεπε να περιμένω τουλάχιστον 20 μέρες .
Εγω ομως πριν ειχα επισκεφτεί κατάστημα της Wind και μου ειχαν αναφέρει ακριβώς τα ιδια , σήμερα μάλιστα ετυχε ο δρόμος μου να με βγάλει ξανά στο κατάστημα της Wind , τους ρώτησα αν εχουμε κάτι νεώτερο και μου ειπαν οτι οπως λάβουν τις sim θα μου τηλεφωνήσουν.
ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Να ενημερώσω από την προηγουμενη Τεταρτη 17:00 που έκανα την αίτηση από εδώ για φορητότητα μου απάντησαν σήμερα Πέμπτη στης 14:00 Emoji με έκφραση έκπληξης

Μετά 8 ημερες αλλα δυστυχώς τώρα που το θυμήθηκαν μετά τόσες μέρες εγω δεν περίμενα να με πάρει κανεις τηλέφωνο απο wind,  ετσι έχω επιλέξει άλλο πάροχο για καρτοκινητό. Οποτε φίλοι οποιος δεν βιάζεται να έχει υπόψιν ότι θα περιμένει αρκετές μέρες για επιβεβαίωση.

Καλή συνεχεια από εμενα.

ΜΟΝΤΕΡΕΙΤΟΡ

Ο χρήστης @Alexander  έγραψε:
Σε τηλεφωνική επικοινωνία που ειχα με εκπρόσωπο της Q μου επιβεβαιωσε οτι δεν υπάρχουν κάρτες sim για να προχωρήσω σε μεταφορά αριθμού απο F2G σε Q και θα πρέπει να περιμένω τουλάχιστον ενα 20ήμερο Λυπημένο emoji

Με ποιόν τρόπο έκανες την αίτηση; Την ενημέρωση αυτήν την έλαβες από κατάστημα WIND;

ΛΕΚΤΟΡΑΣ

Σε τηλεφωνική επικοινωνία που ειχα με εκπρόσωπο της Q μου επιβεβαιωσε οτι δεν υπάρχουν κάρτες sim για να προχωρήσω σε μεταφορά αριθμού απο F2G σε Q και θα πρέπει να περιμένω τουλάχιστον ενα 20ήμερο Λυπημένο emoji
ΛΕΚΤΟΡΑΣ

Αυτο εκανα , και περιμένω να με πάρει κάποιος εκπρόσωπος , για να δούμε τι θα ακούσουμε !
ΜΟΝΤΕΡΕΙΤΟΡ

Ο χρήστης @Alexander  έγραψε:
Δυστυχώς πήγα σε κατάστημα Wind, και μου ειπαν οτι δεν εχουν κάρτες Q και πρέπει να περιμένω γύρω στις 25 μέρες !!!

Καλησπέρα! 

Σου προτείνουμε να στείλεις προσωπικό μήνυμα στη σελίδα της Q στο Facebook και να επιλέξεις "Θέλω εκπρόσωπο" προκειμένου να εξυπηρετηθείς: https://www.facebook.com/Qkiniti/?epa=SEARCH_BOX

ΛΕΚΤΟΡΑΣ

Δυστυχώς πήγα σε κατάστημα Wind, και μου ειπαν οτι δεν εχουν κάρτες Q και πρέπει να περιμένω γύρω στις 25 μέρες !!!
ΜΟΝΤΕΡΕΙΤΟΡ

Γεια σου @Alexander ! Για να μετατρέψεις το καρτοκινητό F2G σε Q, χρειάζεται να πας σε ένα κατάστημα WIND και κάνεις αλλαγή πακέτου και κάρτας SIM! Kαι φυσικά, εντελώς δωρεάν! Η αλλαγή δε γίνεται δυστυχώς με sms γιατί χρειάζεται αλλαγή κάρτας sim. Γίνεται όμως στο λεπτό!