Κατάργηση όλων των παράνομων χρεώσεων

Κατάργηση όλων των παράνομων χρεώσεων

Ελάχιστο ποσό ανανέωσης 5 ευρώ και διάρκεια λήξης της κάρτας 12 μήνες (όπως στο παρελθόν και όπως συμβαίνει σε όλες τις άλλες χώρες)

Κατάργηση των παράνομων χρεώσεων όπως το "κόστος ανανέωσης" των 50 σεντς και του 12% που αφαιρείται από την κάρτα και δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί.

Πληρώνω 5 ευρώ και έχω στη διάθεσή μου 5 ευρώ. Απλά πράγματα

5 Σχόλια
ΝΤΟΚΤΟΡ

vasia το θέμα τους ήταν να καταφέρουν να βάλουν στη ζωή μας την κινητή τηλεφωνία και το ίντερνετ.

εφόσον τα κατάφεραν να μας κάνουν να μην αφήνουμε το κινητό από το χέρι και αφού σιγουρεύτηκαν ότι εθιστήκαμε άρχισαν τις χρεώσεις.

όσο λοιπόν και να γκρινιάζουμε εμείς το αυτί τους δεν ιδρώνει.

θα έγραφα μια σκέψη δικιά μου για αντίδραση αλλα μπορεί να με κατηγορήσουν ως παρακινητικό.

ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ

Το 12% ειναι φορος του κράτους,αλλη ιστορία... Αφαιρούνται 0.30 σε καθε ανανέωση. Αυτη ναι ειναι παράλογη χρέωση. Οι άλλες εταιρείες το έκαναν για λιγο και το σταμάτησαν. Εδω στη wind έγινε δυστυχώς καθεστώς...

ΛΕΚΤΟΡΑΣ

Το απατεωνίστικο ελληνικο κράτος ήταν ο δασκαλός τους, τους έμαθε να χρεώνουν παράλογους φόρους και αυτοί αναγκάστηκαν να φορτώσουν εμάς, τους πελάτες τους δηλαδή, με παράλογες χρεώσεις! 

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Ο χρήστης @vasia  έγραψε:

Ελάχιστο ποσό ανανέωσης 5 ευρώ και διάρκεια λήξης της κάρτας 12 μήνες (όπως στο παρελθόν και όπως συμβαίνει σε όλες τις άλλες χώρες)

Κατάργηση των παράνομων χρεώσεων όπως το "κόστος ανανέωσης" των 50 σεντς και του 12% που αφαιρείται από την κάρτα και δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί.

Πληρώνω 5 ευρώ και έχω στη διάθεσή μου 5 ευρώ. Απλά πράγματα

j

ΤΣΙΚΟ

Προφανως το 12% ειναι αλλου παπα ευαγγελιο....αλλα για την 5ευρη καρτα ανανεωσης ναι μπορειτε και θελουμε να το κανετε