Λεπτα και ιντερνετ ✅✅

Λεπτα και ιντερνετ ✅✅

2GIGA INTERNET 😍😜
400 ΛΕΠΤΑ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ
100 ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΜΕ 6€ 😂😁😁

ΖΗΤΑΩ ΠΟΛΛΑ😅😅
23 Σχόλια
ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Stin Q ola boroun na simvoun 🙂

Einai i kaliteri etairia episeis kai to paketo pu protinate Maria22 einai to kalitero Χαρούμενο emoji ^_^ esto kai gia ofer na to evazan mia fora 🙂 

ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ

@Dionisos12 εκπλήξεις όπως η χτεσινη ανακοινωση για τις αυξησεις ε? βεβαια,τετοιες εκπληξεις πάντα ερχονται...

ΟΜΟΤΙΜΟΣ

electro  Μην ξεχνάμε όμως και τα coundown offers  που δίνουνε πολλά και μας ζητάνε λίγα (αναφέρομαι στα ευρώ)!!!!   Αλλάα... ΚΑΙ ΧΡΕΩΣΗ ΑΝΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΙΟΛΑΣ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ... ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΟΣΟ ΜΙΛΑΣ ΤΟΣΑ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ,ΔΡΑΧΜΟΥΛΑ (ΝΑ ΘΥΜΗΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΛΙΑ Ε...)  ΠΑΡΑΠΑΝΩ!!!!   Emoji που κλείνει το μάτι   xD

ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ

συμφωνοι,αλλά διάβασε και την ανακοίνωση...ειναι καλο που θα χρεώνεται το μπόνους προς q,ή οτι τα πακέτα/μπόνους θα λήγουν στις 28 μέρες? εχω αναρτήσει και ανάλογο νήμα προς σχολιασμό των αλλαγών,αλλά μαλλον απο ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ θα χαρακτηριστώ ΜΑΥΡΟ ΠΡΟΒΑΤΟ σε λιγο Πολύ χαρούμενο emoji

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Fovero paketo 😃😃😃

ΟΜΟΤΙΜΟΣ

Ειχα κοσμοτε ειχα και βονταφον παλια σαν την Q δεν υπαρχει.

Ειναι η οικονομικοτερη καρτοκινητη.

Νομιζεις πως εχεις συμβολαιο.

Δεν εχω ξεμινει ποτε απο ιντερνετ και λεπτα 

Με αννανεωση 10€ το μηνα ειμαι καλημμενη ενω με την κοσμοτε και την βονταφον ηθελα 3 με 4 καρτες το μηνα..

ΕΜΠΕΙΡΟΣ

29 κατασκευαστές πλυντηρίων συνιστουν σκιπ.

κάποιοι εδώ μέσα συνιστουν Q.

με έχετε μπερδέψει βρε παιδια.δεν ξέρω τι να κάνω. 👅 

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Ωραιο σαν πακετο!

Η Q ειναι η καλυτερη Χαρούμενο emoji ^_^ μας εχει βολεψει Emoji που βγάζει τη γλώσσα

ΛΕΚΤΟΡΑΣ

Q kai pali Q 😂 sinistw egw Emoji που βγάζει τη γλώσσα :3 

3GB internet me 2€

100 minimata me 1€

500 lepta me 2€ 

Pio kala etsi 😅

ΟΜΟΤΙΜΟΣ

Anna το παρακανες τωρα 😂😂

Μην ονειρευεσαι πρωινιατικα και εσυ.

Ελπιζω να βαλουν ενα πακετο σαν και αυτο.. 😊 στην  Q ολα ειναι πιθανα αλλα να μην το παρακανουμε 😍😍