Μειώστε τις τιμές!

Μειώστε τις τιμές!

Μειώστε τις τιμές! Είναι πολυ ακριβό 0.25 το μυνημα και 0.81 η ομιλία το λεπτό! Πολύ ακριβά! 

5 Σχόλια
ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Για ομιλία δεν ξέρω αν ισχύει, γιατί δεν μου χρειάστηκε ποτέ λόγω των πακέτων  αλλά τα sms είναι αρκετά ακριβά. Πιο ακριβά από παλιά  πιο ακριβά από όταν είχαμε δραχμές.

ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ
Οι τιμές είναι όντως ψηλες ειδικά στο sms. Στην ομιλια βέβαια δεν εχει νοημα,οσο και να είναι η χρονοχρέωση. Η μόνη συμφέρουσα λύση είναι η αγορά πακέτου.
ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ

Οι τιμές στα πακέτα αυξήθηκαν ξαφνικά και απαράδεκτα μέσα σε λιγότερο από ένα χρόνο. Έχετε βάλει προγράμματα για το εξωτερικό και έχετε σχεδόν διπλασιάσει τις τιμές στα προγράμματα του εσωτερικού. Νομίζω πρέπει η εταιρεία σας να το κοιτάξει γιατί έχει αρχίσει να γίνετε μη ανταγωνιστική.

ΛΕΚΤΟΡΑΣ

Συμφωνώ απόλυτα! Το SMS στην Q είναι πανάκριβο!! Πολλές φορές, ενώ θα θελα να στείλω ΔΕΝ στέλνω γι' αυτό το λόγο, άρα έτσι χάνει και η Q (WIND) Το ίδιο ιχύει για την τιμολόγηση χρόνου ομιλίας (εκτός προγράμματος!) Είμαστε στο 2019 και οι τιμές 0.25 το μυνημα και 0.81 η ομιλία το λεπτό είναι υπερβολικές και θυμίζουν άλλες, πολύ παλιότερες, εποχές! 

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Πολυ ακριβή χρεωση sms.

Προσθήκη τουλάχιστον λίγων sms στα ήδη πανάκριβα πακέτα.