Mobile internet daily

Mobile internet daily

Η χρέωση 1,20 € για 50 mb είναι καθαρή κλεψιά. Και δεν μπορούμε να την καταργήσουμε όπως μου είπαν σε κατάστημα της wind. Την έπαθα μια φορά που μου είχαν τελειώσει τα mg και έβαλα κάρτα ανανέωσης 12 € για να ενεργοποιήσω μια προσφορά πολλών gb και τελικά δεν μπόρεσα γιατί αυτή η υπηρεσία μου τραβούσε συνεχώς ποσό 1,20.. τώρα αναγκάζομαι να απενεργοποιήσω τα δεδομένα όποτε λήγουν τα mb. .
Υστερόγραφο: βάλτε καμία προσφορά της προκοπής για όσους χρησιμοποιούν πολύ το internet.
3 Σχόλια
ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ

Η Cosmote έχει την υπηρεσία my internet που κάνει ακριβώς αυτό.

Διακόπτει τα δεδομένα όταν δεν έχεις πακέτο.

Δυστυχώς οι άλλοι δύο, η wind και η Vodafone, δεν έχουν κάτι αντίστοιχο.

Αυτό που μπορείς να κάνεις είναι να ρυθμίσεις το κινητό σου να το κάνει για σένα.

Μέσα στις ρυθμίσεις θα βρεις επιλογή κάπου για όριο δεδομένων.

Αλλά ναι εννοείται ότι δεν είναι τεχνικοί οι λόγοι που δε παρέχουν διακοπή δεδομένων αλλά καθαρά εισπρακτικοι.

ΛΕΚΤΟΡΑΣ

Μιά άλλη κλεψιά που προσφέρουν ειναι το Qdata1,25 Gb με 6,9 Ευρώ! 

ΛΕΚΤΟΡΑΣ

Ναι είναι απαράδεκτο αυτό που γίνεται με τη χρέωση όταν σου έχουν τελειώσει τα MB.

Διαχειριζονται οι ίδιοι το πορτοφόλι σου, κοινώς σε κλέβουν. Από τη στιγμή που έχουν τελειώσει τα δεδομένα αυθαίρετα αποφασίζουν για σένα. Δε με ρωτάς ρε κύριε αν θέλω να αγοράσω ή όχι, απλά βάζεις χέρι στην τσέπη μου κ μου επιβάλεις αυτό που γουστάρεις εσύ... 1,20 τα 50mb  έλεος!!!